W Wągrowcu znów zrobią hałas!

RockNoc w Wągrowcu

Pod koniec czerwca w Wągrowcu odbędzie się kolejna edycja RockNocy. Na scenie wystąpią m.in. Luxtorpeda, Dezerter czy Nocny Kochanek.

RockNoc to stworzona przez Załogę 62-100 impreza dla fanów rockowych brzmień. W tym roku organizatorzy zaskoczyli tworząc nową, dwudniową formułę, która odbędzie się na wągrowieckim stadionie. Impreza jest biletowana. Bilety w cenie od 25 zł do 60 zł można nabyć przez stronę ebilet.pl

PROGRAM

PIĄTEK, 28 CZERWCA

LUXTORPEDA – tego zespołu nikomu przedstawiać nie trzeba! Czego się Litza nie chwyci, to w złoto zamienia! Jeden z najbardziej znanych polskich zespołów rockowych ostatnich lat, twórcy hitów i hymnów, dający niesamowicie energetyczne koncerty i hipnotyzujący swych fanów. W skrócie – idealna mieszanka dla wągrowieckiej publiki.

DEZERTER – absolutny szczyt punkowej sceny naszego kraju wraca do Wągrowca po czterech latach! Po świetnie przyjętej EPce “Nienawiść 100 %” czekamy nie tylko na najnowsze kawałki, ale i klasyczne kawałki grającego już blisko cztery dekady punkowej załogi. Jeżeli punkrock to zawsze Dezerter!

1125 – nie ma chyba ważniejszej i bardziej wpływowej kapeli w polskim hardcorze niż “jedenastki”. Klaski i świetnie przyjęty nowy album w wykonaniu złotowskiej ekipy to potężny walec, który przejedzie się po Was pierwszego dnia festiwalu!

THE PAU – jeden z najciekawszych projektów alternatywnego punkrocka ostatnich lat! Co ciekawe jest to zespół jednej artystki, która nie boi się łamać schematów – zarówno w tekstach jak i muzycznych! Koniecznie bądźcie z nami od początku!

SOBOTA, 29 CZERWCA

NOCNY KOCHANEK – rekord frekwencji na Pol’and’Rock? Platynowe płyty? Kawałki znane przez tysiące? Tak, to oni pierwszy raz w Wągrowcu 🙂 a Ty jak masz na imię?

TED NEMETH – czasem tak bywa, że zespół przyjeżdża do miasta i publika ich od razu darzy miłością. Tak jest w tym przypadku! Czterech dżentelmenów z Łodzi to jeden z najważniejszych zespołów gitarowego grania młodego pokolenia w Polsce! Pośpiewacie razem z nimi?

SYNDROM PARYSKI – absolutna nowość na polskiej scenie i jesteśmy pewni, że za chwilę będzie o nich cholernie głośno. Alternatywna najwyższych lotów, a teksty potrafią zaczarować!

THE FLOOR IS LAVA – dobrze znany w Wągrowcu easycore’owy skład. Ich energiczne riffy w połączeniu z damskim, lekko ochrypłym, a za razem aksamitnym wokalem zabiorą was na wybrzeże słonecznej Kalifornii. Zaprezentują wam materiał, który już niedługo ukaże się na ich pierwszej EPce.