Podsiadło i Hemingway na Narodowym!

Podsiadło i Hemingway na Narodowym

Takiego wydarzenia w historii polskiej muzyki rozrywkowej jeszcze nie było! Dwóch najpopularniejszych artystów w naszym kraju zagra dwa wspólne koncerty na PGE Narodowym!

Podsiadło i Hemingway na Narodowym!

Największa arena koncertowa w Polsce – PGE Narodowy – będzie gospodarzem wspaniałego przedsięwzięcia. To właśnie na tym stadionie zagrają Dawid Podsiadło i Taco Hemingway. Koncert organizowany przez East Eventz oraz PGE Narodowy odbędzie się 28 września 2019 roku. Będzie to jedyna okazja do zobaczenia artystów na jednej scenie. Podsiadło i Hemingway na Narodowym może być najważniejszym muzycznym wydarzeniem tego roku!

Podsiadło i Hemingway na Narodowym

Ostatnia szansa na zobaczenie Dawida Podsiadło

Dla Dawida Podsiadło ostatnie miesiące to pasmo niekończących się sukcesów. Album Małomiasteczkowy sprzedaje się znakomicie, a bilety na koncerty wyprzedają się  z zawrotną prędkością. Artysta nie miał problemu z wyprzedaniem koncertów na Torwarze czy Tauron Arenie. Aktualnie Dawid koncertuje w mniejszych, bardziej kameralnych przestrzeniach. We wrześniu spełni swoje marzenie i zagra koncert na na Stadionie Narodowym. Będzie to ostatni koncert artysty przed planowaną przerwą.

Jedyny koncert Taco Hemingway’a w 2019 roku

Taco Hemingway w ubiegłym roku zagrał wyprzedaną trasę koncertową promującą album Café Belga. Również jego projekt Taconafide bił rekordy popularności. Nadchodzący koncert na PGE Narodowym będzie pierwszym po dłuższej przerwie i jedynym, który artysta zagra w tym roku. Pierwsze informacje o koncercie dochodziły do nas od kilku dni. Od tamtej pory wciąż spekulujemy, co specjalnego tego dnia przygotują artyści dla swoich fanów.

Bilety na koncert Dawid Podsiadło + Taco Hemingway

Przedsprzedaż biletów będzie dostępna dla użytkowników serwisu Allegro. Ruszy ona w środę, 15 maja, o godzinie 12:00. Szczegółowe informacje o przedsprzedaży pojawią się na stronie eBilet.pl w poniedziałek, 13 maja, o godzinie 12:00. Maksymalna liczba biletów zakupionych w przedsprzedaży dla jednego użytkownika to 4 sztuki.

Sprzedaż biletów z regularnej puli rozpocznie się w piątek, 17 maja, o godzinie 12:00 na stronie eBilet.pl, a maksymalnie będzie można kupić 6 biletów. Wszystkie wejściówki na imprezę będą imienne. Czujemy, że impreza wyprzeda się bardzo szybko. Zapowiada się niezapomniany koncert!