Doda w orkiestrowym anturażu wyrusza w trasę koncertową

Doda z orkiestrą
fot. Jakub Dakowicz

Bohaterka artykułów portali plotkarskich, laureatka ponad 100 nagród muzycznych i prekursorka walki z mową nienawiści – Doda wyrusza w widowiskową trasę koncertową z orkiestrą symfoniczną.

Od 20 lat na scenie

Doda obchodzi w tym roku dwudziestolecie pracy artystycznej. Wokalistka zadebiutowała na deskach Teatru Buffo w musicalu Metro mając zaledwie… 15 lat! Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w zespole rockowym Virgin, który wypromował m.in. takie przeboje jak Dżaga czy Szansa. Później zapoczątkowała działalność solową, zapisując się trwale w historii polskiej muzyki rozrywkowej. W ciągu swojej kariery Doda dała poznać się publiczności jako artystka, która przywiązuje szczególną uwagę do występów na scenie. Teraz jest okazja, aby zobaczyć ją w nowej, symfonicznej odsłonie.

Wyjątkowy repertuar

Podczas koncertów z orkiestrą Doda wykona utwory najwybitniejszych polskich wokalistek m.in. Niech Żyje Bal Maryli Rodowicz, Krakowski Spleen Maanamu, Stan Pogody Anny Jurksztowicz, Ale Jestem Anny Marii Jopek czy Gram o Wszystko z repertuaru Ewy Bem. Nie zabraknie także największych przebojów wokalistki jak 2 Bajki czy Znak Pokoju, który artystka wykonała podczas wielkiego koncertu Artyści Przeciw Nienawiści.

Artystce towarzyszyć będzie orkiestra pod przywództwem Wojciecha Zielińskiego – cenionego kompozytora, który stworzył aranżacje do ponad 1600 piosenek z repertuaru najwybitniejszych gwiazd polskiej estrady takich jak Alicja Majewska, Irena Santor czy Zbigniew Wodecki, pracując także przy musicalach i największych festiwalach muzycznych. 

Spektakularne widowisko

Koncerty Dody to nie tylko duże przedsięwzięcie muzyczne, ale także widowisko wizualne – specjalnie zaprojektowana na tę okazję scenografia, spektakularne efekty specjalne i zjawiskowe kreacje wokalistki. Artystka wystąpi w największych halach koncertowych w Katowicach (26 maja 2019), Krakowie (1 czerwca 2019) i Gdańsku (14 czerwca 2019). Koncerty te odbędą się w ramach cyklu Atmasfera i zostaną poprzedzone kampanią społeczno-informacyjną Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112. Na początku przyszłego roku odbędą się także koncerty w filharmoniach w Rzeszowie i Kielcach

Nowe oblicze Dody 

Koncerty Dody są dowodem na to, że piosenkarka jest nie tylko charyzmatyczną osobowością, ale przede wszystkim świetną, wszechstronnie utalentowaną wokalistką. Bilet na koncert to idealny pomysł na prezent z okazji zbliżającego się Dnia Matki i Dnia Dziecka. Tego wydarzenia nie można ominąć!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o