Rock am Ring 2018 – król festiwali z ciężką muzyką w tle!

0
872

Na festiwalowej mapie świata jest jedno miejsce, które każdy choć trochę zainteresowany muzyką człowiek zna. Festiwal, który z roku na rok ściąga prawdziwą śmietankę artystów kręcących się w światku tak zwanej cięższej muzyki. Wielkimi krokami zbliża się festiwal Rock am Ring 2018!

Festiwal Rock am Ring 2018 to wydarzenie, które każdy fan muzyki nieco cięższej niż ta, która leci na co dzień w komercyjnych radiostacjach, powinien mieć w swoim kalendarzu. Jeśli mowa ściśle o kalendarzu, to zaznaczmy daty od 1 do 3 czerwca. Festiwal odbywający się na legendarnym torze wyścigowym Nürburgring, położonym na zachodzie Niemiec w obrzeżach miasta Nürburg, ściąga co roku prawdziwą elitę światowych wykonawców. Wszystko to w pięknym krajobrazie toru zwanego zielonym piekłem.

Muzyczna śmietanka rocka

Line-up Rock am Ring z roku na rok wygląda co najmniej imponująco. To tak jakby wyobrazić sobie listę wykonawców, którzy uważani są za najbardziej popularnych w gatunkach rockowych lub cięższych i bum – to właśnie widzimy przed oczami! 

Festiwal Rock am Ring 2018
fot. rock-am-ring.com

Trzy sceny będą pracowały podczas czerwcowego weekendu pełną parą, dając słuchaczom szeroki wybór wykonawców do obejrzenia. Oto lista artystów, którzy między innymi wystąpią na scenach festiwalu Rock am Ring 2018:

Piątek, 1 czerwca

30 Seconds To Mars

Sobota, 2 czerwca

Niedziela, 3 czerwca

Zamieszanie za zachodnią granicą

Jeśli ktoś po przeczytaniu powyższej listy dalej nie czuje się przekonany to przypominamy, że to całe zamieszanie ma miejsce nie w Stanach Zjednoczonych (gdzie takie składy festiwali to niemalże norma) lecz w kraju naszych sąsiadów – Niemczech! Gwarantujemy, że doświadczenia nabyte podczas festiwalu Rock am Ring 2018 zapadną w pamięć do końca życia.

Festiwal Rock am Ring 2018

Kiedy: 1-3 czerwca 2018

Gdzie: Nürburg, Niemcy

BILETY ONLINE

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments