Justin Bieber powraca z singlem „Holy”

Zdjęcie wykorzystane dzięki zgodzie Universal Music Polska

Kanadyjski laureat Grammy, Justin Bieber, zaprezentował najnowszy singiel o tytule Holy, w którym gościnnie pojawił się Chance The Rapper. Utwór jest zapowiedzią „nowej ery muzycznej” artysty.

Nie tylko singiel

Do utworu powstał klip w reżyserii Colina Tilleya, który od dawna współpracuje z JustinemHoly to powrót Biebera na popową arenę zaledwie kilka miesięcy po tym, gdy jego wspólny singiel z Quavo Intentions pokrył się w Stanach Zjednoczonych ośmiokrotnie platyną oraz trafił na szczyt zestawień Top 40 i Billboard’s Pop Songs.
 

Amerykańska część trasy koncertowej

Muzyk przy okazji ogłosił plany koncertowe w USA – Justin Bieber World Tour rozpocznie się 2 lipca 2021 w San Diego i obejmie m.in. takie miasta jak Nowy Jork, Boston, Atlanta czy Chicago. Dolar z każdego biletu zostanie przekazany na nowo założoną fundację Biebera wspierającą walkę z problemami psychicznymi. Na razie nie wiadomo nic o datach koncertowych w Europie.

Fenomen poprzedniego albumu

Changes, piąty album studyjny Justina, zadebiutował na szczycie Billboard 200 w lutym 2020 roku. Bieber po raz pierwszy w karierze pojawił się na szczycie Billboard R&B Albums chart w tygodniu premierowym. Changes było również na pierwszym miejscu w Apple Music w 85 krajach i dotychczas sprzedało się w nakładzie przekraczającym 4 milionów egzemplarzy na całym świecie.