Jonas Brothers powracają!

Pogłoski o reaktywacji zespołu okazały się prawdą. Nick, Joe i Kevin Jonas powracają jako Jonas Brothers. Posłuchajcie Sucker!

Po narastającym konflikcie między braćmi, w 2013 roku Jonas Brothers zawiesili działalność. Nick Jonas rozpoczął karierę solową i wydał dwa albumy, Nick został wokalistą zespoły DNCE, a Kevin skupił się na swoim małżeństwie i jako jedyny nie kontynuował kariery muzycznej. Przez ten czas Nick wziął ślub z indyjską aktorką i modelką Priyanka Chopra, Joe jest w związku z Sophie Turner, a Kevin wychowuje dwie córki Alenie i Valentinie z żoną Danielle. Teraz po 6 latach powracają z nowym singlem i zapowiadają płytę!

Sucker

Piosenkę wydali dzisiaj (1.03.2019) o północy. Plotki o reaktywacji zespołu można było usłyszeć od dłuższego czasu. Zespół trzymał to w tajemnicy od 8 miesięcy. Teraz fani nie kryją radości. Wydanie płyty to nie jedyna rzecz, którą zaplanowali. Według magazynu The Sun bracia zajęci są również nagrywaniem dokumentu o zespole.

To będzie jeden z największych muzycznych powrotów od lat. Nie jest tajemnicą, że przed zawieszeniem Jonas Brothers w zespole nie układało się wspaniale, ale krew to nie woda i bracia uleczyli po latach swoje relacje. Po radości z solowych sukcesów muzycznych i poświęceniu czasu na pracę nad pasjonującymi projektami, czują, że teraz jest odpowiedni moment, aby się połączyć – czytamy

 

Jonas Brothers

Zespół został założony w 2005 roku w Wyckoff, w stanie New Jersey. Bracia mają na swoim koncie 4 albumy – It’s About Time z 2006, Jonas Brothers z 2007, A Little Bit Longer z 2008 oraz ostatni – Trying Times wydany w roku 2009. Oprócz tego mają na swoim koncie serial, reality show oraz książkę. W 2009 roku zostali nominowani do nagrody Grammy w kategorii Best New Artist. Największą sławę przyniosło im występowanie w serialach Disney Channel. Emitowano również reality show o zespole – Jonas Brothers: Spełnione Marzenia. Kiedyś nastoletni, a dziś dorośli fanki i fani zespołu oszaleli z radości. Czy nowa płyta zespołu powtórzy sukces poprzednich?

Ariana Grande pobija rekord ustanowiony przez the Beatles w 1964 roku