Jest kolejny headliner Colours of Ostrava 2021!

Colours of Ostrava 2021

Niedawno dowiedzieliśmy się, że pierwszym potwierdzonym headlinerem Colours of Ostrava 2021 zostaje Martin Garrix. Teraz czas na następne wielkie ogłoszenie, którym jest kolejny headliner! Dowiadujemy się, kogo na pewno zobaczymy na terenie huty Dolni Vitkovice w 2021 roku.

Największa gwiazda imprezy!

Colours ogłasza największą gwiazdę czeskiego festiwalu, którą zostaje kolejny headliner, czyli The Killers. Jest to potwierdzenie wcześniejszego ogłoszenia organizatorów Colours of Ostrava. Zespół wywodzący się z Ameryki, prezentuje gatunek alternatywnego rocka. Ich największe hity takie jak: Somebody Told Me, Human, Mr.Brightside, a także Read My Mind podbijają od lat serca milionów słuchaczy z całego świata. Dlatego też z pewnością warto już teraz pomyśleć o wyprawie na COO 2021. Prawdopodobnie niedługo doczekamy się również potwierdzenia innej amerykańskiej grupy, na którą czeka wielu fanów, a mianowicie Twenty One Pilots.

Pozostałe ogłoszenia

Godne uwagi są również pozostałe ogłoszone zespoły. Jednym z takich artystów jest Meduza ze swoimi hitami Piece Of Your Heart, a także Lose Control. Zwłaszcza ten pierwszy utwór spodobał się słuchaczom gromadzi on bowiem, ponad 112 mln wyświetleń na YouTube. Nie możemy się doczekać, aż Meduza rozpali tłum!

Z pewnością warto zwrócić uwagę na australijskie trio o nazwie Sons of the East. Grupa powstała w 2011 roku i tworzy muzykę folk, w odmianie indie. Ich największymi przebojami są m. in. Come Away oraz Into The Sun. Zespół tworzy bardzo klimatyczną muzykę, dlatego dla fanów tego gatunku, będzie to z pewnością miód dla uszu.

Kolejnymi potwierdzonymi artystami zostają Gioli & Assia. Włoski zespół, składający się z dwóch producentek i multi-instrumentalistek. Pierwsza z nich Giorgia Lipari zajmuje się głównie instrumentalną częścią duetu. Druga znów Assia Nania francuska algieryjskiego pochodzenia, prócz opanowania konsoli wspomaga projekt swym pięknym głosem. Panie wykonują muzykę elektroniczną z domieszką dance, indie, a także popu. Jeszcze bardziej zachęcają do swojej muzyki w teledyskach, które nagrywane są w nietypowych miejscach jak np: okolice wulkanu Etna.

Ogłoszeni zostają również The Hatters, którzy przybędą z Petersburga. Rosyjska formacja bardzo szybko zyskała sławę, gdyż zespół został utworzony w 2016 roku. Ich muzyka to mieszanka przeróżnych stylów, głównie rocka, ale także takich brzmień jak punk, folk czy jazz. Zespół należy do wytwórni Little Big Family, w której oczywiście główne skrzypce odgrywa zespół Little Big. Swoim style bardzo przypominają rodzimy zespół. Najbardziej popularnym utworem jest Russian Style, w którym to ironicznie i sarkastycznie przedstawiają rosyjski styl.

Ogłoszone zostają również takie zespoły jak Darkstar. Duet wywodzący się z Londynu, tworzący muzykę elektroniczną. Na scenie Drive Stage możemy liczyć na występ Roosevelta Colliera, który przyjedzie prosto ze Stanów Zjednoczonych i uraczy nas swoją muzyką. Również na Drive Stage nie zabraknie trio Anna RF, tworzącego elektro reggae. Ostatnim ogłoszonym artystą w naszym spisie zostaje Youssou N’Dour. Senegalski kompozytor, wokalista oraz perkusista to z pewnością także gwiazda, którą warto zobaczyć, a przede wszystkim usłyszeć na COO 2021!

Już niebawem powinien pojawić się kolejny headliner, tym czasem czekamy z niecierpliwością na ogłoszenia!