Impossible – najnowszy singiel Nothing But Thieves

Nothing But Thieves
instagram.com/nothingbutthieves/?hl=pl

Brytyjski zespół Nothing But Thieves prezentuje kolejny singiel z nadchodzącej płyty Moral Panic.

Najnowszy album grupy Nothing But Thieves ma się ukazać już 23 października 2020 roku. Moral Panic będzie trzecim albumem w dorobku muzycznym rockowego zespołu.

Poznaliśmy już trzy single zapowiadające nową płytę: Real Love Song, Unperson oraz Is Everybody Going Crazy? Teraz do tego zestawienia dołącza kolejny utwór Impossible.

Impossible to rockowa ballada, która przepełniona jest mocną perkusją i niesamowicie dobrym wokalem Conora Masona, wokalisty Nothing But Thieves.

Tak zespół mówi o utworze:

W pewnym sensie Impossible jest całkowitym przeciwieństwem wszystkiego innego na albumie, który jest pełen niepokoju i zamieszania w związku z tym, co dzieje się na tej planecie.

Stało się odwrotnie zbliżając się do głowy jednej osoby, po prostu unosząc się i przenosząc poczuciem możliwości i nadziei. To była chwila ulgi, której potrzebowaliśmy zarówno my, jak i album

Szczegóły Moral Panic

Zespół na swoim instagramie niedawno opublikował pełną tracklistę nadchodzącego albumu. W kolejnym poście muzycy zdradzili również jak będzie wyglądała okładka, oraz podzielili się informacją dotyczącą tego, w jakiej formie można będzie nabyć album. Płyta ukaże się fizycznie jako CD, ale również jako winyl w dwóch wariantach: normalnym i transparentnym i również jako żółta kaseta. Jest to więc niesamowita okazja dla prawdziwych wielbicieli oldskulowej formy słuchania muzyki.

Moral Panic – tracklista

 1. Unperson
 2. Is Everybody Going Crazy?
 3. Moral Panic
 4. Real Love Song
 5. Phobia
 6. This Feels Like The End
 7. Free If We Want It
 8. Impossible
 9. There Was Sun
 10. Can You Afford To Be An Individual?
 11. Before We Drift Away