Hip-Hop Festiwal 2019 – harmonogram imprez

Jesienny Hip-Hop Festiwal 2019
fot. Facebook wydarzenia

Już w drugim tygodniu października, w Polsce po raz kolejny odbędzie się cykl imprez spod szyldu Hip-Hop Festiwal. Tym razem, wydarzenie zawita do Jeleniej Góry, Lubina, Nysy oraz Opola. Ze szczegółami zapoznać możecie się w poniższym tekście.

Tegoroczna, jesienna odsłona Hip-Hop Festiwal rozpocznie się 10 października koncertem w jeleniogórskiej Hali Widowiskowo-Sportowej. Ostatni z koncertów będzie miał natomiast miejsce 13 października w opolskiej Stegu Arenie. Kompletna rozpiska eventów wygląda następująco:

10 października – Jelenia Góra, Hala Widowiskowo – Sportowa
11 października – Lubin, Regionalne Centrum Sportowe
12 października – Nysa, Hala Nysa
13 października – Opole, Stegu Arena

Jak co roku, organizatorzy zadbali o to, by podczas festiwalu na scenie zaprezentowała się cała plejada znanych i utalentowanych artystów. Sami zapewniają, że:

“Hip-Hop Festival to niemal 5 godzinna impreza przy Waszych ulubionych bitach! Na jednej scenie zobaczycie zarówno gwiazdy młodego pokolenia, jak i tych bardziej Doświadczonych artystów.”

Na scenie zaprezentują się:

Bilety na tegoroczną edycję Hip Hop Festival

Wejściówki na wszystkie z czterech wyżej wymienionych imprez zakupić możecie w dalszym ciągu między innymi za pośrednictwem portalu eBilet.pl lub na stronie kupbilecik.pl. Jeśli chodzi natomiast o ceny, to za 69 złotych zakupić możemy miejsca na płycie bądź na sektorach z miejscami siedzącymi, natomiast za 79 złotych kupić można bilet upoważniający do wejścia na tak zwaną “Strefę Fan”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here