Harry Styles z teledyskiem do Watermelon Sugar

Watermelon Sugar
fot. Ashley Buenrostro / materiały prasowe Sony Music

Solowa kariera Harry’ego Stylesa nabiera coraz większego rozpędu! Artysta właśnie opublikował teledysk do kolejnego singla z drugiego solowego krążka Fine Line.

Harry Styles – Watermelon Sugar

Watermelon Sugar to kolejny singiel z albumu Fine Line, po Adore You – utworze, który podbił stacje radiowe na świecie oraz dotarł do 6. miejsca Billboardu. Wydany w grudniu zeszłego roku krążek zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200 oraz zdobył certyfikat platynowej płyty w Stanach Zjednoczonych. Watermelon Sugar, tak jak wszystkie pozostałe single z Fine Line, uzyskał już w Polsce status złotej płyty. Teledysk do piosenki został nakręcony w styczniu w Malibu, a wyreżyserował go duet Bradley & Pablo.

Zobacz teledysk do singla Watermelon Sugar

Harry Styles – największy wygrany rozpadu One Direction?

One Direction to jeden z największych fenomenów muzycznych ostatnich lat. Zespół w krótkim czasie wybił się na szczyty popularności, sprzedając miliony płyt i singli. Zdobycie biletu na koncert grupy graniczyło z cudem. Jednak w pewnym momencie członkowie zdecydowali zawiesić działalność zespołu i skupić się na solowych karierach. Z całej piątki, tworzącej One Direction, to właśnie kariera Harrego Styles’a wypada najjaśniej. Artysta ma na swoim koncie już dwa solowe krążki, które ciepło zostały przyjęte przez krytykę i fanów. Szczególnie mocno chwalony jest wydany w zeszłym roku album Fine Line. Harry bez problemu wyprzedaje koncertowe areny i wygląda na to, że to właśnie on jest największym wygranym rozpadu One Direction.

Trasa Harrego Styles’a przeniesiona

Długo wyczekiwany, pierwszy koncert Harry’ego Stylesa w Polsce miał się odbyć 10 maja 2020 roku. Niestety panująca pandemia koronawirusa, zmusiła artystę do zmiany swoich koncertowych planów. Cała trasa koncertowa Love On Tour została przełożona na rok 2021. Nowa data jednego z najważniejszych koncertów to 25 lutego 2021 roku. Jeśli mieliście bilety na majowy koncert, pamiętajcie, że nie musicie ich oddawać. Wszystkie zachowują swoją ważność i bez problemu wejdziecie z nimi na koncert w lutym 2021 roku. Nie możemy się doczekać. Do zobaczenia w Krakowie!