Guns N’ Roses rozszerzają tegoroczne tournée!

Guns N' Roses rozszerzają tegoroczne tournée!
fot. Facebook Guns N' Roses

Dla wszystkich fanów Guns N’ Roses mamy dobrą i złą wiadomość. Dobra jest taka, że zespół ponownie rozszerzył swoją tegoroczną trasę, dzięki czemu większa ilość sympatyków kapeli będzie mogła zobaczyć Gunsów na koncertowym szlaku. Zła natomiast to ta, że prawdopodobnie znowu opóźni to produkcję najnowszej płyty zespołu.

Kapela pochwaliła się bowiem niedawno ogłoszeniem, że już w sierpniu bieżącego roku powróci do Stanów Zjednoczonych na serię stadionowych koncertów. Amerykańskie występy będą kontynuacją tegorocznej trasy koncertowej, którą grupa rozpocznie 14 marca show w Meksyku. Przed powrotem do USA grupa zawita jeszcze do innych krajów Ameryki Południowej (np. Ekwador, Kostaryka i Brazylia) oraz Europy. (w tym między innymi do Polski!) Warto dodać, że najnowsza trasa Gunsów promowana jest takimi określeniami jak Całkowicie nowy rozdział w historii zespołu oraz Całkowicie nowe show. Ile w tym prawdy? O tym przekonamy się w marcu. Miejmy tylko nadzieję, że koncerty nie okażą się kopią Not In This Lifetime Tour w nowym opakowaniu.

Rozpiska nowo ogłoszonych koncertów Guns N’ Roses

Amerykańska odnoga trasy rozpocznie się 4 lipca koncertem w Milwaukee, a zakończy 28 sierpnia występem w Missouli. Po drodze, kapela zahaczy jeszcze między innymi do Denver, Seattle, Los Angeles (gdzie zagra jako pierwszy zespół rockowy na nowo wybudowanym stadionie Sofi Stadium) i Detroit. Dokładną rozpiskę nowo ogłoszonych koncertów sprawdzić możecie poniżej:

Amerykańskie koncerty tegorocznej trasy Guns N' Roses
fot. Facebook kapeli
Guns N’ Roses w Polsce!

Jak już wcześniej było wspomniane, Gunsi w ramach swojego tournée powrócą także i do naszego kraju!  Show będzie miało miejsce 17 czerwca 2020 roku i odbędzie się na warszawskim Stadionie Narodowym. Wejściówki w dalszym ciągu zakupić możecie w przedsprzedaży internetowej. Ceny na warszawski koncert prezentują się następująco:

  • V kategoria miejsc na trybunach – 165 złotych
  • IV kategoria miejsc na trybunach – 220 złotych
  • III kategoria miejsc na trybunach – 275 złotych
  • II kategoria miejsc na trybunach – 385 złotych
  • I kategoria miejsc na trybunach – 449 złotych
  • Miejsca stojące – 349 złotych
  • Miejsca stojące z wcześniejszym wejściem na stadion – 549 złotych