Guns N’ Roses wracają do Polski w 2020 roku

Jeden z najbardziej legendarnych rockowych zespołów rocka po raz kolejny przyjedzie do Polski! Guns N’ Roses ogłosili trasę koncertową na 2020 rok, a w Polsce zagrają w 2020 roku w Warszawie.

Po rewelacyjnie przyjętej Not In This Lifetime World Tour, Guns N’ Roses wracają do Europy, wyruszając w kolejną trasę koncertową w 2020 roku. Rozpocznie się ona w Lizbonie 20 maja i obejmie 13 różnych lokalizacji w Europie. Koncert w Polsce odbędzie się w Warszawie na PGE Narodowym 17 czerwca.

Bilety

Jako pierwsi bilety będą mogli zakupić członkowie Fan Club Nightrain za pośrednictwem swojego konta członkowskiego. Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 18 grudnia o 10:00 na stronie www.LiveNation.pl i www.Ticketmaster.pl.

Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpocznie się 16 grudnia o 10.00 i potrwa do 18 grudnia do 9.00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 17 grudnia o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 18 grudnia do 10.00.

Guns N’ Roses

Zespół powstał w 1985 roku, od początku pokazali, że są nie do zatrzymania na rockowej scenie Los Angeles. Od zawsze mieli charyzmę, co pokazali na swojej debiutanckiej płycie Appetite for Destruction, która ukazała się w 1987 roku. Album ten zachwycił cały świat. Sprzedał się w nakładzie 30 milionów, co zaowocowało uzyskaniem statusu najlepiej sprzedającego się amerykańskiego debiutu w historii.

Zaraz po wydaniu Use Your Illusion I i Use Your Illusion II w 1991 albumy wspięły się na dwa pierwsze miejsca listy Billboard Top 200. Płyty siedmiokrotnie pokryły się platyną. W 2008 roku wydali wychwalaną przez krytyków płytę Chinese Democracy, po czym wystąpili na wielu wyprzedanych festiwalach i koncertach. Guns N’ Roses nigdy nie przestał być jednym z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów w historii muzyki. To oni wyznaczają standardy występów na żywo na całym świecie.

W 2016 roku, po małej przerwie, Guns N’ Roses powrócili do wspólnego grania i w ramach trasy Not In This Lifetime sprzedali ponad 5 milionów biletów. W skład zespołu wchodzą: Axl Rose (wokal, pianino), Duff McKagan (bas), Slash (gitara prowadząca), Dizzy Reed (klawisze), Richard Fortus (gitara rytmiczna), Frank Ferrer (perkusja) i Melissa Reese (keyboard).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here