Good Vibe Festival 2019 w Kołobrzegu – rozpiska imprezy

fot. Facebook imprezy

Już na początku września w województwie zachodniopomorskim odbędzie się jeden z ciekawszych festiwali zajmujących się muzyką alternatywną. Mowa tutaj rzecz jasna o Good Vibe Festival, który w tym roku, oprócz edycji głównej w Koszalinie, zaproponować może także dodatkową imprezę w Kołobrzegu!

Kołobrzeska odnoga Good Vibe Festival będzie miała miejsce 7 (sobota) oraz 8 (niedziela) września. Pierwszy dzień imprezy odbędzie się na scenie plenerowej miejscowego Regionalnego Centrum Kultury. Drugiego dnia natomiast, koncerty odbędą się w sali widowiskowej Centrum Kultury. W ramach festiwalu, na scenie zaprezentują się między innymi Bonson, Adi Nowak oraz Nanook of the North. Dokładna rozpiska występów artystycznych prezentuje się następująco:

Sobota 7 września (koncerty na scenie plenerowej kołobrzeskiego Regionalnego Centrum Kultury)

Avi &  Louis Villain

Bonson

Adi Nowak

Niedziela 8 września (koncerty na sali widowiskowej kołobrzeskiego Regionalnego Centrum Kultury)

Nanook of the North

Niemoc

Wstęp na pierwszy dzień imprezy jest całkowicie darmowy. Podczas drugiego dnia obowiązywać będą już płatne wejściówki, które zakupić można na miejscu. Koszt jednego biletu to 12 złotych (w przypadku posiadania karty mieszkańca Kołobrzegu) lub 15 złotych (jeśli takowej karty się nie posiada).

Czym jest Good Vibe Festival?

Good Vibe Festival to impreza, która skupia się głównie na promowaniu muzyki alternatywnej oraz niezależnej. Organizatorzy festiwalu starają się stawiać na artystów oraz gatunki muzyczne, które nie są jeszcze do końca znane w powszechnym środowisku. Podczas poprzednich edycji imprezy wystąpili między innymi: Bitamina, WAASH, Hubert Tas, Backspace, Kroki, Chaotic Pieces, Eugeniusz Kowalski i The Cookies.

Plakat tegorocznej, kołobrzeskiej edycji Good Vibe Festival
fot. Facebook wydarzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here