Ghostly Kisses – rozstrzygnięcie konkursu

Mamy dla was bilety na pierwsze w Polsce występy Ghostly Kisses! Artystka pojawi się w kraju na początku listopada i zagra ze swoim zespołem trzy koncerty.

Ghostly Kisses

odwiedzi nasz kraj i ze swoim zespołem oczaruje słuchaczy sennymi, emocjonalnymi dźwiękami. Magiczna atmosfera  takich klimatycznych klubów jak Alchemia w Krakowie, warszawskie Chmury i gdańska Ziemia doskonale będą współgrać z jej muzyką. Podczas jesiennych występów zostaną zaprezentowane na żywo utwory z dwóch wydanych do tej pory EP i poznać przedpremierowo materiał, który zostanie wydany na początku 2020 roku.

Kalendarz wystąpień i bilety

Mamy kilka wejściówek, które możecie zdobyć w konkursie.

03.11.2019 Kraków / Alchemia

wydarzenie fb: https://www.facebook.com/events/1390693441090100/
bilety: https://goout.net/pl/bilety/ghostly-kisses/jexe/

04.11.2019 Warszawa / Chmury

wydarzenie fb: https://www.facebook.com/events/657697408033065/

bilety: https://goout.net/pl/bilety/ghostly-kisses/lexe/

05.11.2019 Gdańsk / Ziemia

wydarzenie fb: https://www.facebook.com/events/406100056779313/

bilety: https://goout.net/pl/bilety/ghostly-kisses/nexe/

Bilety dostępne są na GoOut w cenie: 30zł (sprzedaż regularna) / 35zł (w dzień koncertu)

Ghostly Kisses – pierwsza polska trasa artystki

Zdobądź bilet na koncert Ghostly Kisses

Co zrobić, by wygrać? Wystarczy zapoznać się z regulaminem i odpowiedzieć na poniższe pytanie: Dlaczego to właśnie ty powinieneś lub powinnaś otrzymać bilet na koncert? Forma odpowiedzi jest dowolna.

Regulamin konkursu

  • Konkurs jest organizowany pod nazwą: Ghostly Kisses – zdobądź bilet na koncert!
  • Organizatorem konkursu jest portal Kulturalne Media, a sponsorem Artefact Music Agency
  • Konkurs trwa od 26VII do 6IX 2019
  • W konkursie może wziąć udział pełnoletni internauta, który w czasie od trwania konkursu wyśle odpowiedź na maila: krzysztof.sadowski@kulturalnemedia.pl.
  • Temat maila konkursowego musi brzmieć: Ghostly Kisses – konkurs – Nazwa miasta
  • Przykładowo uczestnik, który stara się o bilet na koncert w Krakowie, w tytule maila umieści: Ghostly Kisses – konkurs – Kraków
  • Nagrodą w konkursie jest bilet na koncert na wskazany przez uczestnika
  • Zdobywcami nagrody będą uczestnicy, których odpowiedzi na pytania konkursowe redakcja uzna za najciekawsze.
  • Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową 7 IX 2019
  • Udział w konkursie oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych celem nadesłania wygranej.

Rozstrzygniecie konkursu

Spośród nadesłanych odpowiedzi wybraliśmy trzy, które uznaliśmy za najciekawsze. Z laureatami: panami Tomaszem,  Michałem i panią Małgorzatą skontaktowaliśmy się drogą mailową. Poniżej prezentujemy odpowiedzi zwycięzców:

Chociaż Ghostly Kisses znam od ponad roku, nadal jestem oczarowany subtelnością i delikatnością barwy głosu artystki. Ilość emocji zawarta w utworach jest ogromna. Osobiście jestem audiofilem – amatorem i jakość odsłuchiwanych przeze mnie piosenek ma dla mnie duże znaczenie. Z tego też powodu możliwość usłyszenia artystki na żywo aż ociepla mi serce 🙂 Tym bardziej jeżeli jest możliwość wygrania biletu w konkursie. Dodatkowo to, że koncert odbywa się w klubie alchemia w którym bywałem chyba na największej ilości koncertów w Krakowie tylko bardziej mnie zachęca do udziału.
Wokalistka, którą bardzo, bardzo chciałem usłyszeć na żywo dająca koncert w klubie, który dobrze znam, którego atmosfera jest po prostu genialna.
– Michał

Ghostly Kisses to trochę taki wehikuł do innych, zupełnie dla mnie nowych lądów. Nowe brzmienia, inne światy, kapitalne odkrycia, które zostawiają po sobie gęsią skórkę z każdym dźwiękiem – dobrze byłoby usłyszeć to na żywo i sprawdzić, czy zadziała jeszcze mocniej
– Tomasz

Głos Margaux Sauvé jest po prostu wspaniały, urzekł mnie od pierwszego wysłuchania jej piosenek. Delikatny głos i nastrojowa, lekko baśniowa muzyka brzmią niesamowicie i bardzo chciałabym ujrzeć, a przede wszystkim usłyszeć ją na żywo.
– Małgorzata