Ghostly Kisses – pierwsza polska trasa artystki

Ghostly Kisses to muzyka kanadyjskiej piosenkarki i autorki tekstów Margoux Sauvé, która naukę gry na skrzypcach rozpoczęła w wieku pięciu lat, tym samym kontynuując rodzinną tradycję tworzenia muzyki. Nazwa jest zainspirowana wierszem Williama Faulknera Une ballade des dames perdues  i ma być odbiciem eterycznego głosu piosenkarki. Polska publiczność będzie miała okazję posłuchać Margaux w czasie trzech koncertów, które da nadchodzącej jesieni w naszym kraju.

Ghostly Kisses


Jej twórczość trudno jednoznacznie przyporządkować. To kompozycja muzycznych kolaży poskładanych z syntezatorów, skrzypiec, fortepianu i oczywiście wokalu Margaux. Jej głęboka, a zarazem delikatna barwa głosu hipnotyzuje razem z pulsującym, budującym atmosferę muzycznym tłem.

Przełomem dla Ghostly Kisses był utwór Such Words, który w ciągu doby od premiery osiągnęła 50 000 odsłuchań na Spotify.

Kolejnym kamieniem milowym okazał się singiel Empty Note, którego teledysk na YouTube odtworzono ponad 800 000 razy. Do tej pory artystka ma na koncie dwa wydawnictwa: What You See oraz The City Holds My Heart. Kolejna EP’ka Margaux jest zaplanowana na początek przyszłego roku. 

Artystka ma za sobą wiele publicznych wystąpień: od małych i kameralnych, po wielkie, nie tylko festiwalowe sceny: otwarcia przed uznanymi artystami takimi jak: RY X, Charlotte Cardin, Trixie Whitley, Milk & Bone. Wystąpiła na Międzynarodowym Festiwalu Jazzowym w Montrealu i Festival d’Été w Quebecu. W minionym półroczy koncertowała w Kanadzie i USA wyprzedając połowę wydarzeń (Montreal, Toronto, Levis i Beloeil).

Ghostly Kisses odwiedzi Polskę i ze swoim zespołem oczaruje słuchaczy onirycznymi, emocjonalnymi utworami. Magiczna atmosfera krakowskiej Alchemii, warszawskich Chmur i gdańskiej Ziemii będą doskonale współgrać z jej muzyką. Podczas jesiennych występów zostaną zaprezentowane na żywo utwory z dwóch wydanych do tej pory EP i poznać przedpremierowo materiał, który zostanie wydany na początku 2020 roku. 

Kalendarz wystąpień i bilety

Mamy kilka wejściówek dla naszych czytelników, dlatego pozostańcie z nami w kontakcie – niedługo na stronie pojawi się konkurs!

03.11.2019 Kraków / Alchemia


wydarzenie fb: https://www.facebook.com/events/1390693441090100/
bilety: https://goout.net/pl/bilety/ghostly-kisses/jexe/

04.11.2019 Warszawa / Chmury


wydarzenie fb: https://www.facebook.com/events/657697408033065/

bilety: https://goout.net/pl/bilety/ghostly-kisses/lexe/

05.11.2019 Gdańsk / Ziemia


wydarzenie fb: https://www.facebook.com/events/406100056779313/

bilety: https://goout.net/pl/bilety/ghostly-kisses/nexe/

Bilety dostępne są na GoOut w cenie: 30zł (sprzedaż regularna) / 35zł (w dzień koncertu)