George Ezra ogłasza support swojej europejskiej trasy – Ten Tonnes

Za trochę ponad miesiąc w warszawskim Torwarze wystąpi George Ezra znany ze swojego głębokiego i unikalnego głosu. Teraz ogłasza support swojej europejskiej trasy. Poznajcie Ten Tonnes.

Rodzeństwo

Zastanawiacie się skąd to podobieństwo między Georgem a Ten Tonnes? Są rodzeństwem i jest między nimi 3 lata różnicy. Ethan, bo tak brzmi jego prawdziwe imię, ma 22 lata i jest piosenkarzem oraz tekściarzem – tak samo jak jego starszy brat. To George sprawił, że Ethan zainteresował się muzyką – dzięki dyskografi Boba Dylana. To również on nauczył młodszego brata grać na gitarze. Jego muzyczna kariera ma się całkiem dobrze – EP’kę Lucy wydał jeszcze w 2016 roku. W kolejnym roku przyszedł czas na Born to loose EP z hitem Cracks Between (prawie półtora miliona odtworzeń na serwisie streamingowym Spotify). W 2018 Ten Tonnes wydał Lay It On Me oraz G.I.V.E, która dorobiła się swojego pierwszego odtworzenia w BBC Radio 1.

https://www.instagram.com/p/BDabTrtyHpf/?utm_source=ig_embed

Długa trasa

George rozpoczyna tour w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Supportem będzie Sigrid. Jeśli zastanawiacie się jak wypada jako artystka supportująca, to niedługo możecie mieć okazję się przekonać. Sigrid jedzie w trasę z Maroon 5 i będzie ich supportować również na koncercie w Polsce. Koncerty Ezry w UK i Irlandii odbywają się na największych arenach i wyprzedały się już dawno temu. Nie tylko one – jedynymi datami w europejskiej trasie, na które można kupić jeszcze bilety to koncert w Kopenhadze i Warszawie. 

 

Rosnąca popularność

Nie ma co się dziwić, że na koncerty Georga brakuje biletów. W marcu tego roku wydał swój drugi studyjny album – Staying at Tamara’s, który napisał podczas swojego pobytu w Barcelonie. Tak jak opowiadał w wywiadach – po sukcesie pierwszej płyty, nie mógł się odnaleźć i zebrać do napisania kolejnego materiału. Nie radził sobie z popularnością i zdecydował się na kilkumiesięczny wyjazd z kraju. Padło na Barcelonę – zamieszkał z tytułową Tamarą. Drugi krążek to wspaniała opowieść o przyjaźni, podróżach, miłości i wolności. A jego piosenka Shotgun została okrzyknięta najbardziej wakacyjną piosenką tego lata i była najczęściej odtwarzanym utworem w Wielkiej Brytanii. Już 20 października będziemy mieli szansę usłyszeć Shotgun na żywo. Bilety są wciąż w sprzedaży.

Młoda Norweżka, która podbiła wyspy – poznajcie Sigrid!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here