Energa DJ CHAMPIONSHIPS 2018!

Energa DJ Championships

Już 8 grudnia 2018 roku o godzinie 17:30 nastąpi kolejna edycja emocjonującego wydarzenia jakim jest Energa IDA World Dj Championships. Gościem specjalnym będzie polski raper Quebonafide. Zawody odbędą się w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Na uczestników imprezy Energa IDA World Dj Championships czeka pojedynek najlepszych Dj’ów z różnych zakątków świata. Wystąpią reprezentanci Japonii, Filipin, Nowej Zelandii, Rosji, Francji, Belgii, Grecji, Włoch, Wielkiej Brytanii, Czech oraz Polski. Pokaz odbędzie się tradycyjnie w dwóch kategoriach: Technical oraz Show. Ponadto na wszystkich obecnych czekają wyjątkowe atrakcje, jakimi są koncert specjalny polskiej ikony hip hopuQuebonafide oraz afterparty w FORUM Przestrzenie (od godz. 24:00).

 

Energa DJ Championships
Źródło: facebook.com/events/447501632409280/

Quebonafide

Gwiazdą wieczoru prestiżowego wydarzenia Energa IDA World Dj Championships będzie jeden z najpopularniejszych polskich raperów – Kuba Grabowski (pseudonim Quebonafide). Gwiazdor ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak Kękę, Ten Typ Mes czy Dawid Podsiadło. Jego kariera ruszyła głównie za sprawą albumu Egzotyka, wydanego w 2017 roku, a także duetu Taconafide, którego był członkiem razem z raperem Taco Hemingway’em. Nietuzinkowy artysta, jakim niewątpliwie jest Kuba, kojarzony jest również z licznych podróży, m.in do RPA, Japonii, Meksyku, Francji, Australii czy USA. Te z kolei zainspirowały go do powstania jego największych hitów, takich jak Madagaskar czy C’est la vie.

 

 

Koncerty rapera są zjawiskowe i na długo pozostają w pamięci. Quebonafide emanuje pozytywną energią, która udziela się jego fanom, a przy tym skutecznie porywa licznie pojawiające się na jego występach tłumy.

Tym razem artysta wystąpi na pojedynku Dj’ów jako gość specjalny, a jego występ wzbogacony zostanie o specjalne wizualizacje. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście, dlatego koniecznie musicie tam być!

 

Koncert specjalny:

QUEBONAFIDE (koncert z wizualizacjami)

Pokazy specjalne:

D-Styles (USA)

Tom Thum (AUSTRALIA)

Beatbombers (PORTUGALIA)

The Mixfitz (BELGIA)

Deejay Rasp (WIELKA BRYTANIA)

Dj Nd (BELGIA)

 

Sponsorem głównym wydarzenia jest Grupa Energa

Zwycięski set The Mixfitz 2017

 

Źródło: biletomat.pl 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here