Dream Atlas prezentuje teledysk do singla Drowning

Dream Atlas
https://www.facebook.com/dreamatlas/
O tym zespole będzie jeszcze głośno, mimo że już może pochwalić się niemałymi sukcesami. Panowie z Dream Atlas właśnie opublikowali najnowszy klip, w którym zapraszają was na wspólną przejażdżkę.

Dream Atlas to zespół założony w 2016 roku w Pszczynie. Muzyka którą tworzą nie jest łatwa do zaszufladkowania. Eklektyczne kompozycje, które zawierają śmiałe eksperymenty muzyczne, sprawiają że grupa nie zamyka się w konkretnych ramach gatunkowych. W zeszłym roku w czerwcu wydali swoją debiutancką EP-kę Butterflies, a teraz intensywnie pracują nad pełną płytą. Utwór Drowning zapowiada czego możemy spodziewać się po debiutanckim wydawnictwie. Wakacyjny – jak sami określili – singiel, ma dość prosty, ale klimatyczny czarno-biały teledysk, w którym widzimy wszystkich członków zespołu. Są to:

  • Michał Mikołajec (wokal)
  • Korneliusz Flisiak  (instrumenty klawiszowe)
  • Maciej Kluss Jr. (gitara)
  • Łukasz Droździk (bass)
  • Filip Malinowski (perkusja)

Warto wspomnieć, że zespół wygrał tegoroczne eliminacje na Pol’and’Rock Festival, więc będzie można posłuchać go na żywo już 2 sierpnia na Scenie Lecha o godzinie 21:00.

Dream Atlas – Drowning

Do innych ważnych wydarzeń w karierze grupy, można zaliczyć występ na czeskim festiwalu Rock For People 2017. Panowie mają też na koncie sukcesy takie jak zwycięstwo w Antyfeście Antyradia 2017 i zdobycie statuetki Złotej Kosy, a ponadto są laureatami pierwszej nagrody pszczyńskiego Żubrowiska 2016 oraz nagrody publiczności tego konkursu.