Des Rocs z dwoma koncertami w Polsce

0
38

Des Rocs, artysta, który w sercu ma rock’n’rolla i emanuje charyzmą na miarę Freddiego Mercury’ego i Elvisa Presleya, wystąpi w Polsce jesienią. Jego koncerty odbędą się 10 października w krakowskim Zaścianku oraz 11 października w warszawskiej Hydrozagadce, w ramach trasy koncertowej promującej album Dream Machine.

Ambitny muzyk z Nowego Jorku, pod pseudonimem Des Rocs, dąży do przeprowadzenia rock’n’rolla w XXI wiek. Zaczynał od udziału w zespole Secret Weapons, a współpracował z takimi zespołami jak Weezer, Fall Out Boy czy Panic! At The Disco. Jego debiutancka EP Let The Vultures In otworzyła mu drzwi do solowej kariery.

W ciągu ostatnich lat Des Rocs zyskał ogromną popularność, przekraczając 250 milionów streamów, zdobywając uznanie w notowaniach rockowych i alternatywnych oraz występując jako support dla The Rolling Stones. Jego drugi album Dream Machine, wydany przez wytwórnię Sumerian, zawiera 9 przebojowych utworów, łączących tradycyjny rock z innowacyjnym podejściem Desa, tworząc unikalny styl nazwany przez niego „bedroom arena-rock”.

Na koncertach Des Rocs prezentuje niesamowitą energię, która przenika jego muzykę. Jeśli chcesz poczuć ten żywioł na własnej skórze, koniecznie zobacz jego występ na żywo i dołącz do wyjątkowej podróży przez świat rock’n’rolla.

Des Rocs

10 października 2024 – Kraków, Zaścianek
11 października 2024 – Warszawa, Hydrozagadka

Bilety: Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 26 kwietnia o godzinie 12:00 na winiarybookings.pl

Punkty sprzedaży: winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Eventim Polska, Ebilet, Ticketmaster Polska

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody WiniaryBookings_ZgodaRodzica.

Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments