Mimo problemów z obostrzeniami w Polsce spowodowanymi przez panującą pandemię koronawirusa, muzycy starają się koncertować. Do tego zamierza powrócić również Dawid Podsiadło z Leśną Muzyką.
Najbliższe koncerty
Dawid Podsiadło wraca do przerwanej przez pandemię trasy koncertowej Leśna Muzyka. Już w przyszłym tygodniu – 2, 4 i 5 czerwca – odbędą się koncerty w warszawskiej hali COS Torwar.
O trasie
Ta trasa koncertowa jest pierwszą akustyczną w karierze artysty. Utwory w nowych aranżacjach, które znamy z EP-ki Na żywo (akustycznie) można posłuchać tylko na tej trasie. Projekt jest wyjątkową okazją do zobaczenia Dawida wraz z rozbudowanym zespołem, powiększonym tylko na czas tych koncertów.
Trasa Leśna Muzyka ruszyła już dawno, ale była przerywana obostrzeniami COVID-owymi. Wznowione koncerty odbędą się w podziale na dwa wydarzenia. Każdego dnia artysta zagra najpierw o godzinie 17:30, potem o 20:30 – dla połowy pojemności miejsca. Uczestników obowiązują maseczki, a organizator zadba o wszelkie środki bezpieczeństwa sanitarnego.

![A Day To Remember zagrali w Poznaniu [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/Dying-Wish-Madball-A-Day-To-Remember-fot.-Natalia-Nazar-41-218x150.jpg)

![36. edycja Malta Festivalu rozpoczęta. W Poznaniu obył się koncert „Za miłość!” [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/Malta-Festival-Koncert-Za-Milosc-fot.-Natalia-Nazar-06-218x150.jpg)