Catch Your Breath, Until I Wake i Of Virtue zagrają w Polsce!

0
23

Catch Your Breath ogłosili europejską trasę koncertową, w tym koncert w Polsce! Razem z nimi zagrają Until I Wake i Of Virtue!

Catch Your Breath zadebiutowali w 2023 roku albumem Shame On Me. Jak czytamy na ich stronie internetowej:

Catch Your Breath to świeży, rozwijający się zespół hardrockowy z Austin w Teksasie. Składający się z wokalisty Josha, gitarzysty Teddiego, basisty Cianana i perkusisty Onella, Catch Your Breath wnosi unikalną mieszankę elementów syntezatorowych, pomysłowej produkcji i wyrafinowanego pisania piosenek, zapewniając intensywną dawkę emocji. Sekretnym składnikiem ich muzyki jest rdzeń, z którym można się utożsamić. Teddy mówi o brzmieniu: „Chcemy połączyć to z nową generacją rocka… Prawie nigdy nie grają same nasze instrumenty”. Dzięki debiutowi w radiu Sirius XM Octane ich przebojowy singiel Dial Tone, który zajął 3. miejsce na światowej liście przebojów Spotify Metal i 7. miejsce na liście Hot Hard Rock Songs magazynu Billboard, utwór ten zapewnił zespołowi wzrost, na jaki zasługiwał od początku. (…)

Kim są Until I Wake?

Zespół działa od 2019 roku, a zadebiutował w 2022 roku albumem Inside My Head.

Jak czytamy na stronie mysticfestival.pl:

Hity, bangery, a do tego trochę emocji – oto elementy składające się na sztafaż Until I Wake. U tych Amerykanów ma zmuszać do skakania i machania banią. A co to za metal? Zapatrzony we wczesne lata dwutysięczne. Są więc agresywne wątki metalcore’owe, dużo refleksyjnego nu w stylu Linkin Park i odrobina post-hardcore’u.

Kilka zdań o Of Virtue

Of Virtue jest zespołem, który działa od 2008 roku. Mają na koncie 3 Epki: To Breathe Again, Learn/Love i Sinner oraz 4 albumy: Heartsounds, Salvation, What Defines You i Omen

Jak czytamy na profilu OV na Spotify:

Postęp, lub bardziej ogólnie, zmiana jest stałym elementem muzyki; aby się przystosować i przetrwać, musisz rosnąć i rozwijać się – a żaden zespół nie wie tego lepiej niż Lansing, metalowy zespół Of Virtue z MI.

To, co zaczęło się jako skromny, obiecujący zespół metalcore’owy, zrodzony na piekielnie chłodnych i jałowych polach Środkowego Zachodu, przekształciło się w uznaną na arenie międzynarodowej i docenioną przez krytyków alternatywną potęgę. (…) 

Catch Your Breath w Polsce

Wszystkie trzy zespoły zagrają 22 kwietnia 2025 roku w warszawskim klubie Niebo. Organizatorem wydarzenia jest Winiary Bookings. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments