Camila Cabello i jej romans

Camila Cabello
facebook.com/camilacabello/

Camila Cabello dała się poznać w zespole Fifth Harmony. Po odejściu z girlsbandu zdobyła sławę dzięki singlowi Havana i była jedną z najchętniej słuchanych artystek 2018 roku na Spotify. Teraz zapowiada nową płytę, a także trasę koncertową.

Co znaczy zakochanie

Od premiery jej debiutanckiej płyty Camila minęły już prawie dwa lata. Po wydaniu kilku singli, Camila w końcu ogłosiła na swoich mediach społecznościowych datę premiery kolejnego wydawnictwa. Album Romance trafi do sprzedaży 6 grudnia. Sama artystka tak opisuje nadchodzący krążek:

I can’t believe this is happening. Romance. December 6. I just wanted this album to sound like what falling in love…

Publiée par Camila Cabello sur Mercredi 13 novembre 2019

 

Camila Cabello przyznała również, że tworząc płytę czerpała z własnych doświadczeń i będą to najbardziej osobiste utwory, jakie wydała. Nagrywając Romance chciała przekazać, co to znaczy zakochać się, chociaż jest to rzecz prawie niemożliwa.

Living Proof

Single do nadchodzącej płyty ukazywały się już od jakiegoś czasu. Były od siebie zupełnie różne zarówno tekstowo jak i muzycznie, dzięki czemu każdy może znaleźć na płycie coś, co mu się spodoba. Nie sposób porównać ze sobą na przykład naładowanego emocjami, ale i spokojnego, wyciszonego utworu Shameless, z energetycznym, żywym singlem Liar. Natomiast najpopularniejszym dotychczas utworem z nadchodzącej płyty jest duet z Shawnem Mendesem Señorita. To dzięki niemu wokaliści otrzymali dwie statuetki na tegorocznej gali MTV VMA.

Najnowszym singlem, który artystka wydała wraz z ogłoszeniem daty nowego krążka, jest utwór Living Proof. Jest to jeden z pierwszych utworów, który został napisany na nowy album, a także jedna z ulubionych piosenek artystki.

Oprócz wspomnianych już singli, na płycie pojawią się utwory Easy i Cry for me, które także można odsłuchać online.

Preorder oraz inne gadżety związane z płytą, a także daty trasy koncertowej można sprawdzić na oficjalnej stronie artystki.

Trasa koncertowa

Wraz z nową płytą artystka zapowiedziała także trasę koncertową, która rozpocznie się w połowie przyszłego roku. Niestety, artystka nie pojawi się w jej ramach w Europie. Trasa The Romance Tour obejmuje jedynie Amerykę Północną.

Gwiazdę będzie można także obejrzeć pod koniec listopada na platformie Amazon Prime. Będzie ona jednym z gości The Kacey Musgraves Christmas Show.