Camila Cabello wydaje debiutancką płytę

Camila Cabello ogłosiła datę premiery swojej debiutanckiej płyty na 12 stycznia 2018. Wraz z ujawnieniem okładki, artystka udostępniła również dwie nowe piosenki.

Camila Cabello była członkinią amerykańskiego girlsbandu “Fifth Harmony”. Odeszła z zespołu, aby skupić się na karierze solowej. Piosenkarka nie tylko pracowała nad swoją debiutancką płytą, ale również występowała gościnnie u innych artystów. Między innymi zaśpiewała wraz z Shawnem Mendesem w utworze “I Know What You Did Last Summer”.

Mimo odejścia Camili z Fifth Harmony, jej kariera wydaje się nabierać rozpędu. Piosenkarka zyskała ogromną popularność przebojem „Havana”. Utwór od pięciu tygodni jest na drugim miejscu listy Billboard Hot 100 oraz przez długi czas utrzymywał się na pierwszym miejscu listy Spotify Top 50 Global.

Wraz z ujawnieniem okładki albumu, piosenkarka opublikowała dwie nowe piosenki „Never Be the Same” i „Real Friends”. Sama wokalistka mówi o debiutanckiej płycie „To ścieżka dźwiękowa ostatniego roku mojego życia”.