Bracia Figo Fagot prezentują nowy singiel

Bracia Figo Fagot prezentują nowy singiel
fot. Facebook BFF

Bracia Figo Fagot powracają z nowym utworem! I przyznać trzeba, że polscy pionierzy discochłosty ponownie dali z siebie solidne 30%.

Pod koniec czerwca, Bracia Figo Fagot podzielili się ze swoimi fanami premierowym utworem Karolino (Kocham Cię!). Tym razem Bartosz Walaszek oraz Piotrek Połać w piosence postanowili poruszyć szeroko pojęty temat miłości i cóż…wyszło im to jak zwykle bardzo zgrabnie! Do utworu powstał nawet teledysk, którego scenariuszem oraz reżyserią zajął się szef wytwórni SP. Records, Sławek Pietrzak. Ponadto, oprócz Braci, wystąpił w nim jeszcze między innymi słynny menedżer BFF, Kapuczino! Jak wyszło? Sprawdźcie sami poniżej:

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy najnowszy utwór grupy ma po prostu za zadanie umilić wakacje fanom zespołu, czy może zwiastuje premierę jakiegoś nowego krążka. Przekonamy się z całą pewnością w najbliższej przyszłości.

Bracia Figo Fagot – kilka słów o projekcie

BFF to projekt założony przez Bartosza Walaszka oraz Piotra Połacia. Początki grupy sięgają września 2010, kiedy to wytwórnia Git Produkcja rozpoczęła kręcenie serialu komediowego pt. Kaliber 200 volt.  Na potrzeby każdego odcinka przygotowywany był teledysk w stylu pastiszowego disco polo. Po zdobyciu dużej popularności rozległy się prośby fanów serialu o faktyczne założenie zespołu wykonującego taką muzykę. Zespół zadebiutował na IV Festiwalu Twórczości Żenującej Zacieralia w 2011. Od tego czasu, BFF nagrali już 5 albumów studyjnych, wypuścili własną koncertówkę oraz wyprzedali wiele klubów w całej Polsce.