Bovska odkrywa karty – nowy album już wkrótce

Bovska
instagram.com/p/B-WtkmfHi8-/

Bovska opublikowała dzisiaj w mediach społecznościowych informację o najnowszym albumie. Premiera odbędzie się już za niecały miesiąc.

Sorrento, bo tak zatytułowany jest nadchodzący album Bovski, ujrzy światło dzienne 24 kwietnia. Będzie to już jej czwarty album.

29 marca artystka zaczęła zamieszczać na instagramie fragmenty okładki swojego albumu. Obserwujący piosenkarkę mieli zgadywać jaki jest jego tytuł.

30 marca Bovska opublikowała pełne zdjęcie okładki swojego albumu z podpisem:

Tak wygląda okładka mojego najnowszego albumu. Nazwałam go Sorrento. Opowiem Wam jeszcze dlaczego, ale na razie napisze tylko, że premiera albumu 24 kwietnia. Już teraz możecie zamawiać go w preorderze. Przygotowałam też specjalną propozycję dla tych, którzy chcieliby mieć mój autorski rysunek. Szczegóły znajdziecie w sklepie bovska.com PISZCIE I KOMENTUJCIE – jak Wam się podoba! Dużo mam Wam do opowiadania o tym albumie. Stay tuned!

Zawartość płyty

Na najnowszej płycie znajdziemy czternaście utworów, a wśród nich trzy single, które wszyscy już dobrze znamy: Wujek G, Leżałam i Będę przy tobie. Do singli już wcześniej powstały teledyski.

Teksty piosenek z nowego albumu zostały napisane przez Bovską, muzykę zaś wokalistka napisała we współpracy z Janem Smoczyńskim, który jest również producentem albumu.

Wydanie nowego krążka artystki nie tylko zachwyci miłośników muzyki, ale również sztuki. Zdjęcie okładkowe zostało wykonane przez Łukasza Murgrabię, a Bovska zrobiła z niego piękny kolaż. W fizycznym wydaniu płyty znajdziemy również inne grafiki autorstwa wokalistki.

Dlaczego Sorrento?

Będąc w tej pięknej włoskiej miejscowości napisałam pierwszą piosenkę na płytę, coś we mnie to włoskie słońce uruchomiło.

Odpowiada na pytanie Bovska. I dodaje:

Czasem piosenki są zapisem chwili, czasem syntezą myśli, które towarzyszą mi dłużej. Często ubrane w teraźniejszość, lub lekką formę, chcą powiedzieć coś więcej. Śpiewam też oczywiście o miłości i wątek ten przewija się w albumie. Jedno jest pewne. Ten album Jest tak samo autorski i osobisty jak wszystkie trzy pozostałe płyty.

Tracklista:

1. Ciao
2. Między nami
3. Leżałam
4. Wujek G.
5. Włącz, wyłącz
6. Sorrento
7. Będę przy tobie
8. Guziki feat. Vienio
9. Raty
10. Stany
11. Paolo C.
12. UVA
13. Pytania
14. Pa para rapa