Bednarek i 5 Element prezentują swój T.Cover!

Bednarek i 5 Element prezentują swój T.Cover!

Z okazji 35-lecia zespołu T.Love powstała inicjatywa, w której różni artyści coverują utwory, jakie kultowy zespół stworzył na przestrzeni lat swojej działalności. Cała akcja nosi nazwę T.Cover. Covery T.Love są publikowane co miesiąc, tak aby w ciągu roku wydane zostało dwanaście utworów.

W sierpniu swój cover zaprezentował Kamil Bednarek & 5 Element. Utwór, który panowie wzięli na warsztat to kultowa Stokrotka. 

Jak wyszło? Moim zdaniem fenomenalnie! Bednarek i jego ekipa w zgrabny, a przede wszystkim przyjemny dla ucha sposób nadali Stokrotce nowe życie.  Z niesamowitą lekkością wirują wśród dźwięków tworząc ciepły, wakacyjny klimat. Sekcja dęta maluje brzmieniem przepiękne obrazy przenosząc słuchacza na jamajską plażę. Wielkie wrażenie zrobił na mnie również wokal Kamila. Na przestrzeni lat słychać jak dużo pracy włożył w to, by doskonalić swoje umiejętności wokalne.

Do tej pory (łącznie z Bednarkiem) ukazało się osiem T.Coverów. Wśród nich znajdują się już: „Frontline” Fisz Emade Tworzywa, „To wychowanie” Miuosha, „Outsider” Pidżamy Porno, „Dziewczyny” Ten Typ Mesa, „Autobusy i tramwaje” Organka, „Bóg” Dawida Podsiadło, „King” Katarzyny Nosowskiej oraz wspomniany Bednarek. Osobiście uważam, że do tej pory to właśnie Bednarek i jego ekipa spisali się najlepiej. To ich T.Cover jako jedyny wywołał u mnie dreszcze, a przede wszystkim niesamowity uśmiech na twarzy. Już wiem z jakim utworem w słuchawkach będę żegnać się z tegorocznym latem! Zresztą posłuchajcie sami i podzielcie się z nami Waszymi wrażeniami!

 

Dodatkowo polecam lekturę wywiadu z Kamilem Bednarkiem, który przeprowadziłam prawie rok temu. Niesamowicie energetyczna i przyjemna rozmowa! Link tutaj: https://tinyurl.com/y9dvayfw