BABIE LATO z nowym girlsbandem Brodki

0
24

Po ekscytującym występie na zeszłorocznym festiwalu Santander Letnie Brzmienia, projekt BABIE LATO powraca wzmocniony nowymi artystkami, świeżym stylem i niezwykłą energią.

W drugiej edycji BABIEGO LATA główną rolę przejmuje Brodka, która tworzy girlsband razem z Margaret i Rosalie. BABIE LATO zawita do wszystkich sześciu miast trasy Santander Letnie Brzmienia 2024. Bilety na festiwal dostępne są na stronie letniebrzmienia.pl.

BABIE LATO to specjalny projekt muzyczny trasy festiwalowej Santander Letnie Brzmienia, który pokazuje siłę i różnorodność kobiecej energii. Po premierowej edycji w 2023 roku, której liderką i inicjatorką była Natalia Kukulska, projekt wraca w nowej odsłonie. Tym razem Brodka staje na czele zespołu, przywołując do życia energię młodości, buntowniczości i odważnych dźwięków, a towarzyszyć jej będą Margaret i Rosalie.

Niezwykle różnorodne brzmienia artystek od popu przez rap po muzykę house i new disco niosą ze sobą sentymentalne nawiązania do ikonicznych dźwięków lat 90. i 2000. „W każdym koncercie pojawią się również gościnie specjalne – kobiety, koleżanki z utworami, które ukształtowały naszą muzyczną wrażliwość. BABIE LATO jest dla nas okazją do podróży sentymentalnej, powrotu do kawałków z naszych nastoletnich lat” – mówi Brodka. „BABIE LATO 2024 będzie babskie, dziewczyńskie, łobuzerskie i wesołe. Będzie all together! A na scenie sama siostrzana energia”.

Obecnie artystki pracują nad wspólnym utworem, który będzie hymnem BABIEGO LATA 2024. Premiera zaplanowana jest na przełom kwietnia i maja, wraz z premierą teledysku. BABIE LATO wystąpi we wszystkich sześciu miastach trasy Santander Letnie Brzmienia 2024.

KRAKÓW / 5-6.07 / Parkowa
WROCŁAW / 12-13.07 / Pola Marsowe
KATOWICE / 26-27.07 / Strefa Kultury
WARSZAWA / 9-10.08 / Tor Służewiec
ŁÓDŹ / 16-17.08 / Skwer przy ulicy Lutomierskiej
POZNAŃ / 30-31.08 / Park Cytadela

Santander Letnie Brzmienia to festiwalowa trasa w 6 miastach, 12 festiwalowych dni, ponad 100 koncertów i 100 godzin najlepszej polskiej muzyki. Festiwal odbędzie się w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Warszawie, Łodzi i Poznaniu. Tegoroczny program będzie równie przebojowy i porywający do tańca, w 2024 roku zagrają m.in. MROZU, Daria Zawiałow, Vito Bambino, Zalewski, Artur Rojek, Nosowska, Kacperczyk, Kaśka Sochacka, Sorry Boys, Poluzjanci, Natalia Przybysz, LemON, Mery Spolsky, Zalia, Rubens, Rosalie., Kortez, Bartek Królik, Lordofon, Natalia Kukulska, Dawid Tyszkowski, Daria ze Śląska, Margaret, IGO, BABIE LATO.

Organizatorem festiwalu Santander Letnie Brzmienia 2024 jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem wydarzenia jest Eventim, Tor Służewiec, Urząd Miasta Łódź i Miasto Katowice. Patroni medialni: RMF FM, Zwierciadło, Elle, Onet. Sponsor główny: Somersby. Sponsor tytularny: Santander Bank Polska.

Karnety w najniższej cenie 299 złotych, dostępne są w sprzedaży do wyczerpania puli biletów early bird na www.letniebrzmienia.pl. Posiadacze aplikacji Santander Bank Polska mogą kupić bilety w regularnej cenie z 20% zniżką.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments