Agriculture dwa razy w Polsce

0
30

Czy ekstremalna muzyka może wywoływać pozytywne uczucia? Amerykański zespół Agriculture udowadnia, że tak. Ich twórczość, wypełniona ekstremalnymi dźwiękami, krzykami i specyficznymi technikami gry na gitarze, zaskakuje radosnym przesłaniem. Będziecie mieli okazję przekonać się o tym na koncertach 11 września w warszawskim klubie VooDoo oraz 12 września w poznańskim Klubie Pod Minogą.

Blackmetalowy kwartet Agriculture wyróżnia się w gatunku, nie koncentrując się na mrocznych tematach. Zamiast tego, zespół szuka inspiracji w pozytywnych emocjach, takich jak szczęście, miłość czy wzniosłość. Wykorzystując blasty, charakterystyczne dla black metalu gitarowe tremola, a także wrzaski i wirtuozerskie solówki, tworzą utwory, które łączą intensywność z bogatym dźwiękowym krajobrazem, odzwierciedlając swoje najgłębsze uczucia i doświadczenia.

W 2022 roku zespół zadebiutował EPką The Circle Chant, a w ubiegłym roku wydał swój pierwszy album długogrający. W maju światło dzienne ujrzy ich nowa EP Living Is Easy. Agriculture występowało w Stanach w ramach trasy z Chat Pile i wzięło udział w tegorocznej edycji festiwalu Roadburn. Teraz, we wrześniu, zespół odwiedzi Polskę, aby zagrać dwa koncerty – 11 września w Warszawie i 12 września w Poznaniu.

Agriculture

11 września 2024 – Warszawa, VooDoo Club
12 września 2024 – Poznań, Klub Pod Minogą
drzwi 19:00, start 19:30

Punkty sprzedaży biletów: winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody WiniaryBookings_ZgodaRodzica.

Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments