Trylogia Zniewolony Książę powraca w nowym, ekskluzywnym wydaniu!

0
83
zniewolony książę
fot. Dominik Dudek

Bestsellerowa trylogia Zniewolony Książę, autorstwa C.S. Pacat powraca w nowym, ekskluzywnym wydaniu!

Pierwsza powieść C.S. Pacat, Zniewolony Książę podbiła świat, stając się bestsellerem, kiedy w 2015 roku została wydana. Wcześniej autorka publikowała fragmenty jako odcinki na blogu, później opublikowała ją w Internecie jako ebook. W Polsce trylogia ukazała się w 2018 przez wydawnictwo Studio JG.

Kim jest C.S. Pacat?

Australijska pisarka, znana najlepiej dzięki trylogii Zniewolony Książę. Uczęszczała na Uniwersytet Melbourne, później zamieszkiwała miejsca takie jak Tokio czy Perugie. Kiedy Pacat zaczęła historię Zniewolonego Księcia, publikowała jej fragmenty na swoim blogu. Z początku wielu wydawców nie chciało podjąć się wydania trylogii, jednak kiedy w 2013 roku opublikowała powieść jako ebook, ta zdobyła ogromną popularność, i została wydana. Autorka ma na swoim koncie również inne znane dzieła, takie jak seria komiksów Fence czy Dark Rise.

O czym opowiada trylogia?

Jak podaje wydawca: Po śmierci króla Akielos prawowity następca tronu, książę Damen, zostaje pojmany i wtrącony do lochu. Jego przyrodni brat pozbawia go tożsamości i wysyła jako niewolnika do haremu księcia wrogiego kraju. Od tego momentu Damen szuka sposobu, by przeżyć na dworze, gdzie toczy się podstępna walka o władzę, w którą zostaje mimowolnie wplątany.

Niegdyś potężny wojownik, teraz obdarty z godności niewolnik sprzymierza się z największym wrogiem – swoim nowym panem. Książę Laurent jest jednak równie urodziwy, co wyrachowany, a przede wszystkim… śmiertelnie niebezpieczny! Jedno jest pewne – tożsamość Damena musi pozostać tajemnicą. W końcu ten, którego pomocy potrzebuje, ma najwięcej powodów, by go nienawidzić…

Wydanie ekskluzywne już wiosną tego roku!

Studio JG ogłosiło, że w tym roku ukaże się wydanie ekskluzywne trylogii oraz dodatkowo tomik opowiadań, które w Polsce dostępne będą po raz pierwszy. Cały świat zachwycił się polskim wydaniem, a wszystko za sprawą obwolut zaprojektowanych przez Katarzynę „Ulvar” Bekus.

Wydanie ekskluzywne przewiduje:

– twardą oprawę,
– barwione brzegi,
– lakier selektywny i złote tłoczenia,
– grafikę okładkową polskiej edycji
– dodatkowe, czarno-białe ilustracje.

Trylogia oraz zbiór opowiadań dostępne już są w prenumeracie na stronię Yatta.pl oraz na specjalnej stronie poświęconej wydaniu ekskluzywnemu – zniewolonyksiaze.pl.

Autor: Dominik Dudek

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments