Katarzyna Nosowska powraca z nową książką! „Nie mylić z miłością” już w październiku! [zapowiedź]

0
432
Nie mylić z miłością Katarzyna Nosowska
„Nie mylić z miłością” Katarzyna Nosowska

Nazwisko Katarzyny Nosowskiej kojarzycie pewnie z działalnością muzyczną – czy to solową, czy z zespołem Hey. Jednak artystka tworzy nie tylko sztukę audialną. Już za trzy tygodnie ukaże się jej trzecia książka: Nie mylić z miłością.

Katarzyna Nosowska na swoim książkowym koncie ma już dwie pozycjeA ja żem jej powiedziała… (2018) i Powrót z bambuko (2020). Obie te książki czytelnicy przyjęli raczej ciepło. Na portalu lubimyczytac.pl mają kolejno średnią ocen 6,7/10 i 7,3/10.

Dziś została ogłoszona data premiery jej trzeciej książki, czyli Nie mylić z miłością, która ukaże się nakładem Wydawnictwa Wielka Litera. Najnowsze dzieło pani Nosowskiej ukaże się już 25 października 2023 roku.

O czym będzie książka? To możemy przeczytać na stronie wydawnictwa:

Nie mylić z miłością – Najbardziej osobiste i najbardziej intymne teksty uwielbianej artystki. Katarzyna Nosowska powraca z najnowszą książką!

Niczym najlepsza przyjaciółka, najwierniejszy partner z głębi swego przepastnego serca wysyła do nas najważniejsze przesłanie. Zaglądając w siebie, przemierzając kolejne życiowe odcinki, odsłaniając osobiste historie, dociera do tego, co najważniejsze – do sedna MIŁOŚCI.

Wszak to początek i koniec wszystkiego. Każda piosenka, każdy tekst, wszystko, co robimy, robimy z miłości i dla miłości, więc tak ważne jest, by nie pomylić jej z fałszywymi tworami, które podsuwa nam nasza potrzeba drugiego człowieka. A do tego niezbędna jest bezwarunkowa akceptacja siebie. Wtedy możemy bezpiecznie oddać się rozkoszy kochania.

Nosowska pisze o szczęściu, radości i byciu kompletnym. O motylach w brzuchu, fantazjach i stabilizacji. Pierwszych pocałunkach, ciekawości siebie, zawodach i rozczarowaniach. O odpuszczaniu, dystansie i o tym, że czasem warto się zatrzymać. Bo miłość można jeść dużymi kęsami, ale najlepiej smakuje dawkowana łyżeczką.

To słowa z serca do serca. Daj głowie odpocząć podczas lektury. Twój czas jest bezcenny, dlatego tak bardzo dziękuję za chwile, które spędzimy razem. Czekałam na to spotkanie. Dobrze, że Jesteś.

 – Katarzyna Nosowska

Premiera książki już 25 października 2023 roku, jednak już można składać zamówienia w preorderze.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments