Planer utkany z marzeń każdej kobiety!

Planer utkany z marzeń
fot. Diana Łętocha

Każdy z nas ma wiele spraw na głowie; studia, praca, rodzina, zajęcia dodatkowe. Do tego dochodzą wizyty lekarskie, zakupy, spotkania z przyjaciółmi… Jak to wszystko zapamiętać, by niczego nie przeoczyć? Gabriela Gargaś ma dla Ciebie ratunek, a jest nim Planer utkany z marzeń!

Gabriela Gargaś jest znana wielu Polkom z pięknych i ciepłych powieści obyczajowych. Tym razem przyjrzeliśmy się podręcznemu kalendarzowi, który powstał z myślą o zabieganych kobietach. Ten planer będzie idealny dla Ciebie!

Mam romans z życiem

Planer utkany z marzeń to piękny, barwny kalendarz na cały rok. W środku znajduje się miejsce na notatki, swoje prywatne zapiski, a także specjalne miejsce na cele, plany czy plan zajęć. Znajdziemy także krótkie opowiadania, rozmyślania autorki, hasła motywacyjne, a także zakładki na każdą porę roku. Na końcu notatnika znajdują się urocze naklejki.

Każdy z nas czasami świruje

Planer utkany z marzeń to świetna propozycja dla zabieganych i zapominających kobiet w każdym wieku. Podręczna książeczka zmieści się do każdej torebki i przypomni o wszystkim, co niezbędne, a dodatkowo zmotywuje Cię do działania i poprawi humor. Polecam.


Dla wszystkich samotnych kobiet przygotowaliśmy recenzję książki Klaudii Klary Poradnik szczęśliwej singielki! Zapraszamy!