Empik Premium o 50% taniej – HBO GO w prezencie

Empik Premium 50% taniej - HBO GO w prezencie
fot. Materiały prasowe

Z początkiem pandemii Empik wsparł Polaków, udostępniając im swoją flagową usługę. Wsparcie to miało zachęcić do pozostania w domach, korzystania z darmowej dostawy produktów i jakościowego spędzania wolnego czasu. Z uwagi na duże zainteresowanie tego rozwiązania, akcję dwukrotnie przedłużano. Teraz oferta Empik Premium wraz z szerokim pakietem ciekawych korzyści dostępna jest o 50% taniej – w cenie 39,99 zł za cały rok.

Zarówno nowi, jak i obecni klienci będą mogli skorzystać z oferty, co pozwoli im zaoszczędzić jeszcze więcej. Redukcja ceny o połowę wraz z dostawami za 0 zł napawa radością nasze portfele, ale to nie wszystko. Dodatkowo posiadacze Empik Premium, którzy przedłużą ofertę na rok, zyskają trzydziestodniowy dostęp do świata seriali i filmów platformy HBO GO. W świecie tym oczywiście nie zabraknie premier i interesujących nowości.

Empik Premium o 50% taniej – w pakiecie liczne korzyści

Klienci, którzy do końca sierpnia zdecydują się na zakup rocznej subskrypcji Empik Premium, mogą liczyć na 50% zniżki, co ostatecznie daje cenę 39,99 zł zamiast 79,99 zł. W przeliczeniu miesięcznym, już za 3,33 zł zyskują oni wachlarz korzyści. Dostawa zamówień za 0 zł, 15% stałej zniżki do salonów, do 20% zniżki na setki tysięcy produktów na Empik.com. Ponadto dostęp do trzynastu tysięcy ebooków i audiobooków w aplikacji Empik Go (m.in. audio, lektur, podcastów, produkcji własnych z udziałem gwiazd). W pakiecie także miliony utworów w Empik Music (na 60 dni), czy zniżka do Empik Foto oraz 3% zwrot kosztów zakupów.

Do 31 sierpnia osoby przedłużające pakiet Empik Premium na rok otrzymują miesięczny dostęp do pełnej oferty platformy HBO GO. Gorące hity filmowe, niesamowite nowości, wciągające seriale. Macie ochotę zobaczyć Grę o Tron, Gwiezdne Wojny czy Krainę Lodu? Rzecz jasna, są.

Cios za ciosem – Empik Premium o 50% taniej. Powodem świetne statystyki.

W ostatnich czterech miesiącach do programu Empik Premium przystąpiło ponad 650 tysięcy osób, a rozbudowany pakiet korzyści objętych subskrypcją pozwolił każdemu zaoszczędzić dodatkowo na kupowaniu i usługach średnio 50 zł miesięcznie!

Empik Premium dostępny jest do aktywacji i przedłużania we wszystkich kanałach, tj. online za pośrednictwem aplikacji Empik lub przez konta na stronie Empik.com oraz salonach stacjonarnych na terenie całej Polski.

Również osoby aktywujące swój pakiet na pół roku mogą liczyć na rabat. Do końca sierpnia cena sześciomiesięcznego abonamentu jest niższa o 40% i wynosi 29,99 zł.


Źródło: Informacja prasowa | empik.com | 6.08.2020 r. |


A już niebawem, bo w październiku tego roku, druga edycja Wirtualnych Targów Książki Empiku. Trwa nabór wydawnictw.