Andy Biersack wydaje własną książkę!

Wokalista Andy Biersack wydaje własną książkę!

Andy Biersack rzucił szkołę w wieku 18 lat i wyjechał do Los Angeles, żeby spełnić swoje marzenie o karierze muzycznej. Zanim to nastąpiło, założył zespół Biersack, który później ewoluował w Black Veil Brides.

Historia Black Veil Brides

W 2010 roku BVB tworzyli: Andy Biersack (wokal), Ashley Purdy (bas), Jake Pitts i Jinxx (gitary) oraz Sandra Alvarenga (perkusja). W tym składzie grupa podpisała kontrakt i nagrała swój debiutancki album – We Stitch These Wounds.

Rok później Sandra opuściła zespół, a nowym perkusistą BVB został Christian CC Coma. W nowym składzie grupa nagrała jeszcze 4 albumy: Set The Word On Fire, Wretched&Divine: The Story Of The Wild Ones, Black Veil Brides IV oraz Vale. W dyskografii kapeli znajdują się również 2 EPki: Rebels, zawierająca singiel Coffin i 2 covery – Rebel Yell (Billy Idol) i Unholy (Kiss) oraz The Night – z numerami The Saints Of Blood i The Vengeance, nagrana nie z Ashem Purdy’im, tylko z Lonny’im Eagletonem.

W te wakacje ukazała się reedycja debiutu grupy – Re Stitch These Wounds.

Andy jako solowy artysta

W 2014 roku Andy rozpoczął karierę solową. Przyjął pseudonim Andy Black i wydał singiel They Don’t Need To Understand. W 2016 roku wydał debiutancką płytę: The Shadow Side. 3 lata potem światło dzienne ujrzała druga płyta Andy’ego: The Ghost Of Ohio. W tym samym czasie, co TGOO, Andy opublikował także komiks o tym samym tytule.

Jak podaje opis książki na stronie goodreads.com:

„W południowym Ohio istnieje mit o zjawie, która próbuje ponownie żyć. (…)tytułowe widmo próbuje rozwikłać tajemnicę własnej śmierci i walczy o powrót na Ziemię. Napisany przez frontmana Black Veil Brides Andy’ego Biersacka i związany z jego drugim solowym albumem o tej samej nazwie, The Ghost of Ohio to gotycka przygoda na wieki”.

Andy Biersack wydaje własną książkę

Kilka dni temu świat obiegła informacja, że Andy Biersack wraz z Ryanem J. Downeyem wydaje książkę pt.: They Don’t Need To Understand.

Jak podaje opis książki na oficjalnej stronie:

„Zanim został charyzmatycznym piosenkarzem Black Veil Brides i utalentowanym artystą solowym pod pseudonimem Andy Black, był Andrew Dennisem Biersackiem, pomysłowym i kreatywnym dzieckiem z Cincinnati w stanie Ohio, zmagającym się z lękiem, strachem, samotnością(…). Dzięki swemu charakterystycznemu urokowi, sprytnemu dowcipowi i wnikliwej analizie, opowiada historię swojego dzieciństwa i dorastania. Odkrycie artystycznych pasji, które miały ukształtować jego życie, i jego decyzja o przeprowadzce do Hollywood po 18. urodzinach, aby spełnić swoje marzenia (nawet jeśli oznaczało to życie w samochodzie), aby to wszystko stało się rzeczywistością. To historia powstania jednego z najbardziej ekscytujących młodych superbohaterów współczesnego rocka, od tworzenia miniaturowych koncertów z figurkami KISS w jego sypialni po nagranie złotego singla RIAA In the End i nawiązanie kontaktu z pełnymi pasji fanami na całym świecie”.

Ryan J. Downey to scenarzysta, producent, reporter i redaktor. Współpracował z takimi markami, jak MTV News, Billboard, Marvel czy MSNBC. Jest założycielem Superhero Artist Management, reprezentującego zespoły i producentów rockowych oraz PopCurse w południowej Kalifornii.

Premiera książki They Don’t Need To Understand

Książkę można obecnie zamówić z podpisem Andy’ego i Ryana. Oficjalna premiera książki jest planowana na 8 grudnia 2020 roku. Nie wiadomo jednak, czy ukaże się w polskim tłumaczeniu.