Agnieszka Chylińska spotkała się z fanami w Poznaniu

Agnieszka Chylińska fot. Jagoda Haloszka

Przebojowa Zezia powraca. Jak każda nastolatka będzie musiała się zmierzyć z problemami dorastania. Zezia, miłość i bunt na statku (Wydawnictwo Pascal) to już czwarta książka ze stworzonej przez znakomitą wokalistkę serii, opowiadającej o przygodach tytułowej rezolutnej dziewczynki. 1 lipca w salonie Empik Plac Wolności Agnieszka Chylińska spotkała się ze swoimi fanami.

Agnieszka Chylińska oddaje do rąk wiernych młodych czytelników długo wyczekiwany, kolejny tom przygód Zezi i jej przyjaciół. Tytułowa bohaterka ma już 14 lat i jak każda nastolatka spędza dni w szkole oraz spotyka się z gromadą znajomych. Jednak tym razem dziewczynka stawi czoła zupełnie nowym wyzwaniom – będzie musiała zmierzyć się nie tylko z trudami dorastania, pierwszej miłości czy wymaganiami nauczyciela od matematyki, lecz także z rozstaniem rodziców. Zezia, miłość i bunt na statku to już piąty tytuł w literackim dorobku znanej wokalistki. Przy lekturze nie zabraknie wzruszeń zarówno dla nastoletnich, jak i tych nieco starszych fanów twórczości artystki.

Agnieszka Chylińska – piosenkarka i autorka tekstów, była wokalistka zespołu O.N.A. Od ponad dekady prowadzi solową działalność i przez ten czas nagrała trzy autorskie albumy. Jest jurorką w telewizyjnych konkursach talentów Mam Talent! i Mali giganci. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV.