Podróż musicalowa – Jarosław Kozielski, Rafał Supiński [fotorelacja]

Podróż musicalowa
fot. Dorota Jurek

30 czerwca 2019 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w emocjonującej podróży musicalowej, w której naszymi przewodnikami byli: Jarosław Kozielski, Rafał Supiński i akompaniująca im Karina Komendera. 

Bogaty repertuar

Gościem Jarosława Kozielskiego był Rafał Supiński, który pojawił się na scenie wkrótce po rozpoczęciu koncertu i już na niej pozostał do końca. Obu artystów można było podziwiać zarówno w utworach solowych jak i w duecie.

Repertuar Podróży musicalowej był bogaty i świetnie dobrany. Artyści zaprezentowali hity teatru muzycznego od jego powstania aż po dzień dzisiejszy. Momentami było refleksyjnie i wzruszająco, jednak dominował nastrój komediowy.

Można było usłyszeć m.in. utwory z Rent, My Fair Lady, Les Miserables, Skrzypek na dachu, Anyone can whistle, Drowsy Chaperone, Showboat, Sons for a New World, The Last Five Years, Into the Woods, Smash.

Jarosław Kozielski i Rafał Słupiński śpiewali z dużym zaangażowaniem. Swoim głosem, gestykulacją i mimiką perfekcyjnie oddawali przeróżne emocje, starając się nakreślić publiczności postać z danego musicalu, co dodawało charakteru śpiewanym przez nich utworom.

Pianistka Karina Komendera, którą znam już z innych koncertów, tym razem również nie zawiodła. Jej akompaniament dodawał głębi i mocy artystycznego przekazu.

Wyjątkowy klimat

Koncert odbył się Restauracji Endorfina w Warszawie. Było bardzo kameralnie.

Konferansjerka była prowadzona bardzo naturalnie, z humorem i dużą dawką ciepła. Artyści byli otwarci, pełni energii. Czarowali widzów swoim talentem i osobowością sceniczną. Widać było, że świetnie się rozumieją i rewelacyjnie się uzupełniają. Zawsze starali się powiedzieć parę słów o śpiewanym utworze. To złożyło się na wyjątkową atmosferę koncertu. Od razu zatarł się dystans między artystami a publicznością, która entuzjastycznie reagowała na to, co się działo na scenie.

To był piękny, klimatyczny wieczór, pełen emocji. Na takie koncerty chce się wracać, dlatego będziemy z niecierpliwością wypatrywać kolejnego koncertu Jarosława Kozielskiego w Warszawie.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.