The Sims 4: nowości od Electronic Arts

https://www.ea.com/media/cache/full/content/dam/www-thesims/2017/05/gp5-quiz-main.png

Styczeń dobiegł końca. Dla niedzielnego gracza The Sims nie działo się zbyt wiele. Tak mogłoby powiedzieć wielu, lecz nic bardziej mylnego! Początek 2019 obfitował w wiele ciekawych newsów dotyczących przyszłości The Sims 4 i serii.

The Sims 5

Jakiś czas temu Electronic Arts ogłosiło początek prac nad nowym projektem dotyczącym serii. Wielu fanów uważa, że tym enigmatycznym wręcz tytułem może być właśnie następca The Sims 4, czyli The Sims 5. Niestety, magiczny “początek prac” oznacza iż pełną grę ujrzymy zapewne dopiero za około cztery do pięciu lat.

Pomimo tego, że nie jest jasno powiedziane jaka dokładnie gra ma się pojawić, Simomaniacy postanowili zrobić, to w czym są najlepsi – spekulować. Na wielu forach i stronach internetowych możemy zobaczyć Simowych zapaleńców wymieniających się opiniami o tym, jak nadchodząca gra powinna wyglądać. Od trybu tworzenia sima,przez budowanie domu na samej rozgrywce kończąc.

Twórcy zaznaczyli jednak, że w The Sims 4 chcą pokazać jeszcze bardzo dużo. Możemy spodziewać się wielu nadchodzących dodatków i pakietów rozgrywki. Najnowszy z nich, The Sims 4 Zostań Gwiazdą wypadł całkiem nie najgorzej. Rzućcie okiem!

The Sims 4: Zostań Gwiazdą

Co do dodatków…

Od pewnego czasu SimGuru, czyli osoby odpowiedzialne za The Sims, ogłosili na Twitterze swoją “ekscytację”. Jest to dość zwyczajne w ich zachowaniu, bo na tym zwykle polega ich praca. Na podsycaniu emocji graczy i radością nad każdym mebelkiem, który dodadzą do gry. Pomimo przyzwyczajenia się do jakości The Sims 4, nadal jednak fani nie są zachwyceni rozgrywką.

Gra po tylu latach nadal jest podziurawiona. Brak strażaków, policji, włamywaczy, codziennych gazet, samochodów czy chociażby możliwości dowolnej zmiany koloru przedmiotów. Nowości są wciąż dodawane za sprawą łatek. Ostatnią z nich był patch dodający możliwość manipulacji terenem. Opcję, którą w poprzednich grach mieliśmy od samego początku.

Twórcy starają się zapychać te braki dodatkami, pakietami rozgrywki i akcesoriami. O tych ostatnich lepiej się nie wypowiadać. Oby ekscytacja SimGuru wiązała się z większym dodatkiem, których wciąż w grze brakuje. Co miesiąc na Maxis Monthly możemy zobaczyć, co będzie nas czekało w nadchodzącym czasie. Styczniowe się nie odbyło, co może wskazywać na faktycznie coś większego.

Podsumowując, pozostaje nam czekać na Maxis Monthly, które odbędzie się w lutym. O wszystkim na bieżąco będzie można się dowiedzieć z naszego fanpage’a.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o