Kultowa trójka w świecie gier – The Grand Tour Game [zapowiedź]

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May to nazwiska, których fanom motoryzacji objaśniać raczej nie trzeba. Oto i nadszedł ten moment, w którym owych panów zobaczymy już nie tylko w telewizji, ale i wewnątrz gry. Niedawno udostępniono nowy zwiastun The Grand Tour Game oraz podano oficjalną datę premiery.

The Grand Tour Game to gra wyścigowa, której producentem i wydawcą jest Amazon Game Studios. Projekt ten tworzony jest na licencji programu telewizyjnego The Grand Tour, emitowanego przez Amazon Prime. Premiera planowana jest na 15 stycznia 2019 roku. Niestety dla graczy PC, trafi tylko na PS4 oraz XBOX ONE.

Tak prezentuje się świeży zwiastun The Grand Tour Game:

Co obiecuje The Grand Tour Game?

Zgodnie z informacjami, jakie na swojej stronie podaje Amazon, gra powinna przypaść do gustu głównie fanom programu telewizyjnego. Zmierzymy się z wyzwaniami pierwszego odcinka 1 i 2 sezonu The Grand Tour oraz całego sezonu 3. Cechą charakterystyczną rozgrywki będą niecodzienne wyzwania motoryzacyjne z jakimi mogliśmy mieć styczność w programie. Dostępne będą licencjonowane modele samochodów, doskonale znanych fanom show. Twórcy obiecują również przepiękne egzotyczne lokacje, w których przyjdzie nam się mierzyć. Warty podkreślenia jest także tryb wieloosobowy. The Grand Tour Game oferuje możliwość rozgrywki na podzielonym ekranie nawet dla czterech osób.

The Grand Tour Game
Zamawiając pre-order grze spotkamy także legendarne samochody Clarkson’a, Hammond’a i May’a.

Czego oczekujemy od The Grand Tour Game?

Przyglądając się prezentowanym zwiastunom, oprawie graficznej oraz marce i popularności The Grand Tour odnoszę wrażenie, że cena tego produktu jest dosyć niewygórowana. Obecnie oscyluje w okolicy 30 dolarów. Rodzi się pytanie, gdzie jest haczyk? Ciężko spodziewać się, że za taką cenę dostaniemy precyzyjnie dopracowany i niesamowicie grywalny tytuł. Należało by się raczej spodziewać czegoś na kształt hołdu dla legendarnej trójki, czy też, jak kto woli, wyciskacza pieniędzy z fanów The Grand Tour. Tak czy inaczej, bardzo chętnie zobaczę Clarkson’a, Hammond’a i May’a w świecie gier wideo.

FIFA 19 – nowe tryby i innowacje

FIFA 19 – nowe tryby i innowacje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here