Streamerzy, od których nauczysz się lepiej grać! – Teamfight Tactics

tft
Teamfight Tactics.

Teamfight Tactics wciąż przyciąga do siebie ogromną rzeszę odbiorców. Oficjalna premiera wersji mobilnej oraz nowa, śródsezonowa aktualizacja, tylko rozszerzyły to zjawisko. Gracie w TFT i chcecie stawać się coraz lepsi? W takim wypadku ten artykuł jest dla was – przedstawi bowiem 3 wyjątkowych streamerów, którzy pomogą wam stać się lepszymi w grze! Zaczynajmy!

Riot Mort

tft
https://www.twitch.tv/mortdog

Pierwsza z postaci, którą omówię w tym tekście, jest wyjątkowa pod względem tego, że nie zajmuje się graniem w TFT w kontekście profesjonalnym. Mort to główny game designer dla Riot Games, pracujący właśnie nad Teamfight Tactics. Jego rozgrywka nie znajduje się więc na tak wysokim poziomie jak chociażby pozostałych przedstawionych w tym tekście graczy. W zamian za to, oferuje on jednak wgląd do szczegółowych statystyk danych jednostek i kompozycji w grze. Dodatkowo poprzez wnikliwe analizowanie statystyk, często wpada na pomysły ciekawych kompozycji jeszcze przed tym jak zrobią to profesjonalni gracze. Jego stream to również dużo śmiechu oraz zabawy – wszak testuje on wszelkie zabawne kompozycje oraz takie które podsyłają mu najwierniejsi widzowie!

Riot Mort:

Twitch

Twitter

Youtube

Seonghun “Polt” Choi

tft
https://www.twitch.tv/polt

Drugim ze streamerów wartych uwagi jest Polt. Seonghun to postać dobrze znana zapaleńcom gier strategicznych – wszak to jedna z najpopularniejszych postaci na scenie profesjonalnej Starcrafta. Niedawno jednak Polt zdecydował się skupić na transmitowaniu TFT, jak i rywalizacji w tejże produkcji. Nie będzie to dla nikogo zaskoczeniem, jeśli powiem, że Polt w zaskakująco szybkim tempie podbił drabinkę rankingową TFT w Ameryce Północnej i stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych zawodników. Procesy myślowe, jak i sama rozgrywka Polta zdecydowanie różni się od gameplay’u większości znanych zawodników – dużo więcej pivotowania, agresywniejsze wchodzenie w level, jak i dużo większe skupienie na top4, niżeli wygraniu całej rozgrywki. Dodatkowym atutem jest jego dobry kontakt z widzami, jak i przyjazne usposobienie – ciężko nie uśmiechnąć się oglądając stream tego zawodnika!

Seonghun “Polt” Choi:

Twitch

Twitter

Youtube

Łukasz “Tuttek” Lipka

tft
https://www.facebook.com/tuttekHs/

Przedstawiając dobrych nauczycieli Teamfight Tactics, błędem byłoby zapomnieć o naszym rodaku, który przecierał szlaki dla gatunku AutoBattler w Polsce. Mowa oczywiście o Tuttku, zawodniku Illuminar Gaming, wcześniej jednym z najlepszych graczy Hearthstone w Polsce. Tuttek po zaprzestaniu gry w HSa, zaczął transmitować DoTa Autochess, aby następnie przerzucić się na TFT w chwili jego wyjścia. Od tego czasu nieustannie prowadzi transmisje z tego tytułu (w porównaniu do poprzednich dwóch streamerów – na Facebooku), aktywnie bierze udział w turniejach oraz tworzy niezawodne “tierlisty” dla graczy TFT. Na swojej transmisji Tuttek zawsze chętnie odpowie na wasze pytania, jak i wytłumaczy swój tok rozumowania. Dodatkowym atutem jest z pewnością jego genialne poczucie humoru!

Łukasz “Tuttek” Lipka:

Facebook

Twitter

Youtube

A jaki jest wasz ulubiony streamer Teamfight Tactics? Może wasz ulubieniec znalazł się w moim zestawieniu? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Omówienia Patch Notes od samego Game Designera? – Teamfight Tactics

Omówienia Patch Notes od samego Game Designera? – Teamfight Tactics