Omówienia Patch Notes od samego Game Designera? – Teamfight Tactics

TFT Patch Notes
Nadchodzące w patchu 10.13 zmiany!

Już w środę (24.06.2020) czeka nas nowy patch do Teamfight Tactics. Będzie to pierwsza łatka wypuszczona po wyjściu ogromnej “Aktualizacji Śródsezonowej”. Uważam, że to doskonała okazja, aby przedstawić wam prawdopodobnie najlepsze omówienia patchów jeśli chodzi o TFT!

Jak wiadomo, nad łatkami do Teamfight Tactics pracuje szereg pracowników Riot Games. Łatwo więc wywnioskować, że to oni posiadają najwięcej danych na temat rozgrywki i są w stanie najdokładniej przybliżyć nam zapadające co do balansu decyzje. Kto więc przedstawi nam nadchodzące zmiany lepiej niż sam główny projektant TFT?

Mowa tu oczywiście o Riot Mort (@Mortdog), prawdopodobnie jednym z najbardziej otwartych na krytykę, jak i przyjaznym dla gracza pracowniku Riot Games. Mort kilka razy w tygodniu streamuje swoje zmagania w Teamfight Tactics, testując zarówno “broken”, jak i innowacyjne kompozycje drużynowe, odpowiada na pytania widzów, a także szczegółowo omawia nowe łatki, odpowiednio argumentując nadchodzące zmiany! Zapis takich omówień, jak chociażby to w wyżej podanym tweecie, znajdziecie na jego kanale YouTube!

Riot Morta znajdziecie na:

Youtube

Twitter

Twitch

A czy wy znaliście wcześniej Riot Morta? Interesują was omówienia Patch Notes od samego projektanta gry? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Śródrotacyjna aktualizacja! – Teamfight Tactics

Śródrotacyjna aktualizacja! – Teamfight Tactics