Remaster Kingdoms of Amalur Reckoning już niedługo!

ingdoms of Amalur Re-Reckoning

W sklepie Microsoft Store pojawiła się strona poświęcona Kingdoms of Amalur Re-Reckoning, czyli odnowionej wersji gry RPG z 2012 roku.

Grę można zapowiedzieć na różny sposób: oficjalnym trailerem puszczonym na pokazie albo wrzuconym w sieć i rozłoszonym na mediach społecznościowych. Można też rozrzucić ulotki z samolotu albo przeprowadzić długą i żmudną akcję każącą ludziom szukać wskazówek. Czasami jednak zdarza się tak, że gra… po prostu się pojawia jak w przypadku Unreavel 2 czy Apex Legends. A niekiedy to sklep zawini i przedwcześnie wypuści informację o produkcji (chyba, że twórcy taki właśnie mieli plan na promocję). Prawdopodobnie tak właśnie stało się w przypadku Kingdoms of Amalur Re-Reckoning, które bez najmniejszych zapowiedzi pojawiło się nagle jako strona w sklepie Microsoftu z paroma screenami.

ingdoms of Amalur Re-Reckoning

Także wiemy następujące rzeczy: odnowiona wersja udanego RPG z 2012 roku ukaże się 11 sierpnia 2020 roku. Jako, że nawet stara wersja nie wygląda najgorzej na komputerach można zakładać, że remaster zostanie wypuszczony także na konsolach ósmej generacji: na pewno PlayStation 4 i Xbox One, a niewykluczone, że także Nintendo Switch. Za wydanie gry odpowiedzialne będzie studio Kaiko, które wcześniej odnawiało takie marki jak DarksidersLegend of Kay.

A co takiego przyniesie remaster? Według ubogiego opisu na stronie gry doczekamy się usprawionej, acz wiernej oryginałowi oprawy graficznej oraz zestawu zawierającego podstawową wersję gry i dwa dodatki: Teeth of Naros oraz Legend of Dead Kel.

Jak wspominacie Kingdoms of Amalur: Reckoning? Cieszy Was powrót produkcji wykupionej przez THQ Nordic? Dajcie nam znać w komentarzach! A poniżej macie jeszcze kilka screenów i małą propozycję na kolejnego newsa 😉

ingdoms of Amalur Re-Reckoning ingdoms of Amalur Re-Reckoning ingdoms of Amalur Re-Reckoningingdoms of Amalur Re-Reckoning ingdoms of Amalur Re-Reckoning ingdoms of Amalur Re-Reckoning ingdoms of Amalur Re-Reckoning ingdoms of Amalur Re-Reckoning

Frostpunk On The Edge – nowe DLC już latem tego roku

Frostpunk On The Edge – nowe DLC już latem tego roku