Frostpunk On The Edge – nowe DLC już latem tego roku

Frostpunk On The Edge

Przez jakiś czas w internecie krążyły plotki na temat nowego, tajemniczego i nienazwanego jeszcze DLC. 11 bit studios zdradziło właśnie nieco więcej na jego temat. Nowy dodatek nosił będzie tytuł Frostpunk On The Edge.

Gra polskiego studia 11 bit studios, która debiutowała w kwietniu 2018, doczekała się zapowiedzi kolejnego rozszerzenia. Tym razem będzie to Frostpunk On The Edge. Przy okazji twórcy podzielili się z graczami dosyć tajemniczym Teaserem. Będzie śnieg. Dużo śniegu. Czyli w sumie to co zwykle.

Zgodnie z informacjami podanymi na platformie Steam, rozszerzenie ma wprowadzać nowe mechaniki do rozgrywki. Przy okazji otrzymamy także nową mapę. Fabuła pokieruje nasze kroki na specjalną misję, tuż po Wielkiej Zamieci, wraz z mieszkańcami Nowego Londynu.

Dokładnej daty premiery nie znamy, ale wiemy, że odbędzie się ona latem tego roku. Frostpunk On The Edge będzie ostatnim rozdziałem całego projektu. Z tego też powodu już teraz możemy zdobyć przedpremierowo grę w wersji Game of The Year Edition. W tej chwili dostępna jest ona na Steamie z 52% zniżką. Dokładnie za 112,34 zł. Jeśli nie macie pewności czy warto, zapraszamy także do zapoznania się z naszą recenzją tego tytułu, którą znajdziecie tutaj.

Moralność postapokaliptyczna | Frostpunk [Recenzja]