Przesunięte premiery – Final Fantasy VII Remake, oraz Marvel’s Avengers

Jeśli czekacie na którąś z gier wymienionych w tytule, niestety nie pojawią się one w ustalonych wcześniej datach. Każda z nich została przesunięta.

Nierozłącznym elementem premier na rynku gier wideo, jest ich przesuwanie. Zbyt śmiałe założenia zespołu, za duże oczekiwania graczy, niespodziewane wypadki, problemy – powodów może być wiele, ale wynik jest jeden – niezadowolenie graczy.

Final Fantasy i Marvel’s Avengers “trochę” później

Proces tworzenia FF7R to ogromna zagadka. Pierwszy trailer pojawił się oficjalnie w sieci w 2015 roku. Plotki o pracach nad tym remake’iem jeszcze wcześniej. Premiera zapowiedziana została na 3 marca 2020 roku. Niestety, Square Enix poinformował, że premiera zostaje przesunięta o zaledwie miesiąc. Zgodnie z tym, remake 7 części znanego na całym świecie jRPGa, pojawi się 10 kwietnia 2020 roku.  Przynajmniej POWINNA się pojawić, bo nie wiemy, czy Square nie będzie potrzebował jeszcze więcej czasu na finalizację swojej produkcji.

W wypadku Marvel’s Avengers, premiera przesunięta jest znacznie, bo aż o 4 miesiące. Zamiast ograć tytuł 15 maja 2020 roku, będziemy musieli poczekać do 4 września bieżącego roku.

Resident Evil 3 Remake

Już wkrótce światło dzienne ujrzy Resident Evil 3 Remake