Powstaje Crash Bandicoot 4: It’s About Time

Crash Bandicoot 4: It's About Time

Plotki i wycieki się potwierdziły: studio Toys for Bob pracuje nad grą Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Sympatyczny jamraj powróci w październiku.

Kilka dni temu w sieci pojawiły się niskiej jakości screeny wskazujące na istnienie gry Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Dziś otrzymaliśmy oficjalną zapowiedź nowej platformówki wraz z krótkim zwiastunem. Gra będzie bezpośrednim sequelem Crash Bandicoot 3: Warped ignorując tym samym kontynuacje z ery PlayStation 2 – m.in. Wrath of Cortex i Twinsanity. Za produkcję odpowiada studio Toys for Bob, które w 2018 roku opracowało ciepło przyjęty remake trylogii Spyro. Twórcy obiecują szereg rozbudowanych, rozległych poziomów, które przemierzymy w skórze Crasha, jego towarzyszki Coco, a nawet złowieszczego doktora Cortexa. Tytuł zadebiutuje 2 października na PlayStation 4 i Xbox One.

W ostatnich latach jesteśmy świadkami prawdziwego renesansu klasycznych trójwymiarowych platformerów. Oprócz czwartej odsłony Crasha w produkcji znajduje się też kolejny Ratchet and Clank, druga część Psychonauts, oraz nasz rodzimy Kangurek Kao. Kto wie, może w najbliższych latach doczekamy się powrotu kolejnych zapomnianych platformówek? Rayman, Croc i Jak & Daxter czekają na swoją kolej!

Stray – kocie przygody zmierzają na PS5

Stray – kocie przygody zmierzają na PS5