Kangurek Kao – nowa część zapowiedziana!

Kangurek Kao

Deweloperzy ze studia Tate obiecali graczom ciekawe informacje 9 czerwca. Warto było czekać! Dowiedzieliśmy się, że polski producent pracuje nad nową częścią serii Kangurek Kao. To jednak nie koniec dobrych wieści, bowiem z tej okazji za darmo rozdawana jest druga część.

Na tę chwilę czekało wielu graczy uwielbiających popularną polską platformówkę z kangurem w roli głównej. Studio Tate zapowiedziało właśnie, że nowa część Kangurka Kao powstaje. Do zapowiedzi doszło na oficjalnym koncie facebookowym poświęconym grze. W krótkiej wiadomości deweloper zdradził, że nad grą pracuje i… i w sumie to tyle. Na więcej detali będziemy musieli jeszcze poczekać. Ogłoszenie bowiem ograniczyło się do kilku zdań, a nowe detale poznamy “wkrótce”. Możemy się jednak zapisać do newslettera.

Jednak by osłodzić nieco oczekiwanie na nową odsłonę – i przypomnieć graczom o co w serii chodzi – deweloper rozdaje za darmo grę Kangurek Kao: Runda 2. Gra będzie do odebrania do 14 czerwca. Aby ją zdobyć wystarczy zalogować się na Steamie, przejść do panelu z produkcją i zgarnąć ją za 0 zł. Jest to odnowione wydanie tytułu, w którym można podbić rozdzielczości i proporcje ekranu, a sterowanie zostało usprawnione.

Cieszycie się na zapowiedź nowej odsłony polskiej platformówki? Dajcie nam znać w komentarzach!

Wirtualna wrzawa z gry FIFA podkładem dla Premier League

Wirtualna wrzawa z gry FIFA podkładem dla Premier League