League of Legends – Podwójne punkty XP podczas kwarantanny?

League of Legends
League of Legends

Jak wszyscy wiemy, obecnie trwa kwarantanna związana z wirusem SARS CoV-2. Większość osób siedzących w domu spędza więc czas na ulubionych grach komputerowych. Z tej okazji niektórzy deweloperzy gier online decydują się przyznawać graczom bonusy uprzyjemniające rozgrywkę. Na jaki pomysł prezentu w League of Legends wpadli użytkownicy Reddita? Czytajcie dalej!

Użytkownik sekcji League od Legends na Reddicie – IAmGuise, postanowił przypomnieć wszystkim, że w przeszłości Riot Games prezentowało nam weekendy podczas których zdobywaliśmy podwójne punkty XP. Stwierdził również, że w świetle dziejących się ostatnio na świecie wydarzeń, deweloper League of Legends mógłby powrócić do tej praktyki. IAmGuise powołuje się chociażby na sytuację, która ma miejsce w World of Warcraft, gdzie Blizzard podwoił zdobywane punkty doświadczenia na czas trwania kwarantanny. 

Double XP During Quarantine? from leagueoflegends

Pomysł ma zarówno zwolenników jak i przeciwników – jedni uważają, że zachęci ich to do gry, a nowicjuszom pozwoli szybciej zakupić brakujących bohaterów, drudzy natomiast sądzą, że sprowadzi to na społeczność plagę smurfów levelujących konta. Odpowiedzi Riotu jednak nadal brak!

A co wy sądzicie o tym pomyśle? Czy zwiększone punkty doświadczenia zachęcą was do spędzania jeszcze większej ilości godzin w Lidze Legend? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Bug Taliyah w nowym patchu? – League of Legends

Bug Taliyah w nowym patchu? – League of Legends