Pierwsza gra Piotra Piechowiaka – Nanaki

Nanaki
źródło: materiały prasowe

Założyciel Cloud Games – Piotr Piechowiak zaprezentował prototyp swojej pierwszej gry. Nanaki to karcianka, w której będziemy wcielać się w przywódców różnych plemion. Celem stanie się udowodnienie bogom, że to my jesteśmy najbardziej pracowici i uduchowieni.

Piotr Piechowiak to nowa postać w świecie gier planszowych. Niedawno założył Cloud Games. Studio zajmuje się projektowaniem, rozwijaniem i wydawaniem gier planszowych. W wyniku działań nowej marki powstała karcianka – Nanaki.

Pomysł na rozgrywkę

Główny pomysł na rozgrywkę to wspólny rynek surowców. Gracze mogą korzystać z zasobów przeciwników, ale w ten sposób ułatwiają im zdobywanie punktów zwycięstwa. Budujemy tartaki, wznosimy totemy i potężne monumenty. Każde plemię posiada unikalną umiejętność specjalną, która pomaga w jednym z aspektów rozbudowy naszej osady.

Zapowiedź od autora

W ciągu najbliższych dwóch tygodni na kanale Granie W Chmurach oraz na Cloud Games, pojawią się materiały o procesie projektowania i samego świata Nanaki. Prawdopodobnie w najbliższych dniach dowiemy się również o dacie przedsprzedaży karcianki.

Premiera Similo od FoxGames już 15 kwietnia

Premiera Similo od FoxGames już 15 kwietnia