Patronowie w końcu na PBE! – League of Legends

Patronowie lol
Patronowie.

Patronowie to nowy system osiągnięć zapowiedziany już dość dawno temu przez Riot Games. Pierwotna wersja tego projektu spotkała się z dużą krytyką społeczności, co spowodowało odroczenie projektu. Jak finalnie będą wyglądać Patronowie w League of Legends?

Patronowie to system mający na celu śledzić różnorakie osiągnięcia gracza na poszczególnych postaciach. Po licznych zmianach, modyfikacjach i sugestiach od społeczności, Patronowie pojawili się już na PBE, a już w kolejnym patchu zjawią się także na normalnych serwerach gry. Statystyki które będą śledzić, będzie można oglądać bezpośrednio podczas rozgrywki, jak i w osobnej zakładce w kliencie. Do zakupienia pojawią się po dwa zestawy na każdego herosa – jeden za niebieską esencję i jeden za Riot Points. Osiągnięcia mają wyświetlać się na ekranie wczytywania postaci, jak i finalnie ulepszać naszą emotkę maestrii. Dokładne informacje znajdziecie w poniższym filmiku od Riot Games!

A jak wy zapatrujecie się na tą nowość? Zamierzacie wydać pieniądze, aby móc śledzić statystyki na waszych ulubionych postaciach? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Krótki poradnik nowego gracza – Legends of Runeterra

Krótki poradnik nowego gracza – Legends of Runeterra