Mechanika “Galaktyk” w nowym sezonie! – Teamfight Tactics

Teamfight Tactics
Star Guardians!

Zgodnie z poprzednimi zapowiedziami włodarzy z Riot Games, już w przyszłym miesiącu pożegnamy się z TFT: Żywioły Powstają. Kolejny sezon nosić będzie nazwę Teamfight Tactics: Galaktyki. Nowa rotacja umieści was w centrum międzygalaktycznej wojny i udostępni nowych bohaterów, cechy, plansze. Zaciekawieni? Czytajcie dalej!

To, że trzeci już set Potyczek Taktycznych obracać będzie się wokół tematyki Star Guardian czy też Project, wiedzieliśmy już od pewnego czasu. Dzisiejszy wpis na oficjalnej stronie Riot Games tylko to potwierdził. Oprócz tego developerzy zapowiedzieli także zupełnie nową mechanikę która pojawi się w nowej odsłonie TFT!

Teamfight Tactics
Project.

Nowa mechanika “Galaktyk” jest czymś czego nie mieliśmy przyjemności jeszcze oglądać w żadnej z gier gatunku Auto Battler. Na początku rozgrywki, możemy trafić na zupełnie normalną grę według standardowych zasad. W niektórych jednak przypadkach, możemy zostać “wrzuceni” do innej galaktyki, która rządzi się własnymi zasadami! Na przykład jedna z takich galaktyk może znajdować się Neekowersum, w którym wszyscy zaczynają grę z dwoma przedmiotami Pomoc Neeko!

Pełnemu opisowi nowej mechaniki możecie przyjrzeć się na oficjalnej stronie Riot Games.

A jak wam podoba się pomysł na nową mechanikę w Teamfight Tactics? Gracie dalej w TFT czy może czekacie na nowy set/wersję mobilną? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Krótki poradnik nowego gracza – Legends of Runeterra

Krótki poradnik nowego gracza – Legends of Runeterra