Nier Replicant ver.1.22474487139… – zobaczcie nowe screeny

Nier Replicant

NieR Replicant ver.1.22474487139… Pod tym enigmatycznym tytułem kryje się nadciągający remaster kultowego action-rpga z 2010 roku. Square Enix przypomina o grze za sprawą nowych screenów, na których możemy podziwiać usprawnioną oprawę.

Jeżeli czekacie ze zniecierpliwieniem na remaster Nier Replicant z pewnością ucieszy Was świeża porcja screenów zaprezentowana przez Square Enix. Możemy na nich podziwiać ogrom pracy, jaki deweloperzy z Toylogic Inc. wspierani przez Platinum Games włożyli w odświeżenie tego świetnego action-rpga sprzed ponad 10 lat. Ulepszona oprawa to jednak nie wszystko: gra doczeka się też licznych usprawnień w mechanice, nowych animacji oraz – co najważniejsze – świeżej zawartości fabularnej. Przypomnijmy w tym miejscu, że NieR Replicant ver.1.22474487139… zadebiutuje 13 kwietna 2021 roku na PC (Steam), Xboxie One i PlayStation 4. Wersje na next-geny nie zostały potwierdzone.

Nier Replicant
Nowa oprawa zapowiada się obiecująco.

Seria Nier jest kultowym w pewnych kręgach spin-offem cyklu Drakengard, który to z kolei cieszył się całkiem dużą popularnością w erze PlayStation 2. Dystopijna wizja odległej przyszłości ukazana w Nier Replicant i jej fabularnym prequelu Nier Automata zachwyciła graczy fabularną głębią pełną filozoficznych zagadnień i niełatwych egzystencjalnych pytań. Uwagę zwracała też nietypowa struktura rozgrywki wymuszającą kilkukrotne ukończenie przygody w celu odblokowania prawdziwych zakończeń. Miejmy nadzieję, że przyszłoroczny remaster przekona do siebie szersze grono odbiorców, co z kolei zachęci Square Enix do sfinansowania kontynuacji.

The Medium – zwiastun ujawnia datę premiery polskiego horroru

 

The Medium – zwiastun ujawnia datę premiery polskiego horroru