League of Legends – Przepustka MŚ i nowe misje

W związku z największym wydarzeniem w roku organizowanym przez Riot Games jakim jest turniej o tytuł Mistrza Świata w League of Legends, do gry dodana została specjalna Przepustka MŚ pozwalająca na odblokowanie dodatkowej zawartości. Do zdobycia są m. in. nowe skórki, ramki, ikony lub totemy.

Misje

Do gry dodane zostały nowe misje, które będą się odnawiały co tydzień. Warto je robić, gdyż nagrodą mogą być nawet darmowe skórki! Kupując specjalną przepustkę, można odblokować inne questy, które pozwalają na zdobycie jeszcze więcej! Polegają one na zabijaniu smoków, czy granie określonymi bohaterami. PS warto je robić na grach normalnych, gdyż tam jak wiadomo poziom jest nieco niższy niż w rankingowych potyczkach.

Ile kosztuje Przepustka MŚ i co daje?

Tokeny Mistrzostw, a co to?

Tokeny to specjalne punkty, które otrzymujemy za granie w League of Legends. Zdobyć je możemy jedynie poprzez wykonywanie misji lub poprzez zakup Przepustki. W Warsztacie Hextech pojawiła się specjalna zakładka, w której nasze Tokeny będziemy mogli wymienić na świetne nagrody.

Co mogę dostać z Kuli Mistrzostw?

Kula Mistrzostw kosztuje 250 RP. Otwierając ją otrzymujemy:

  • jeden odłamek losowej skórki,
  • 4% szansy na wypadnięcie Jackpota Mistrzostw, który zawiera po jednym odłamku skórki z każdego kręgu wartości skórek od 520 do 1820RP oraz 1% szansy na mityczną skórkę,
  • 150% większą szansę niż normalnie na otrzymanie klejnotu.

Do kiedy będzie trwał event?

Całe wydarzenie Mistrzostw Świata 2019 rozpoczęło się 26 września i potrwa aż do 20:00 19 listopada. Jest więc sporo czasu, żeby skorzystać i zgarnąć coś dla siebie. To jak? Zamierzacie grać z przepustką, czy bez?

Final Fantasy VII – tryb turowy jednak dostępny w grze

Final Fantasy VII – tryb turowy jednak dostępny w grze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here